Apartmány Danex Aida Punta

  Chorvátsko, Istria, Umag, Umag

Apartmány Danex Aida Punta

    Chorvátsko, Istria, Umag, Umag
Číslo zájazdu: 1 451 177
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Výhody nabídky
  • Špičkové služby za přijatelnou cenu
  • Blízkost pláží i centra střediska
  • Rodinná atmosféra
  • 1 dítě do 5 let zdarma
Letovisko

Umag - Punta

Umístění

Vilky se nachází na slunné straně turistického městečka Umag, ukryté mezi palmami, borovicemi a další středomořskou vegetací.

Pláž

Dobře udržovaná oblázková, kamenitá a dlážděná pláž je vzdálena cca 250 metrů.

Hotel

Apartmány vyšší střední třídy s vlastním parkovištěm, terasou a grilem na zahradě. V turistické vesničce Punta se nachází supermarket, minimarket, diskotéka, restaurace, cukrárny, bistro, bar, dětská hřiště, obchody se suvenýry, kadeřnictví a kosmetický salon.

Pokoje

Studio pro 3 osoby: Obývací pokoj / ložnice s 1 pohovkou a 2 lůžky, SAT-TV-LCD a telefonem, kompletně vybavená kuchyň s lednicí, koupelna / WC se sprchovým koutem, terasa je situovaná do parku nebo na mořskou stranu.
Apartmán pro 4 osoby: Obývací pokoj s 1 rozkládací pohovkou pro 2 osoby, SAT-TV-LCD a telefonem, kompletně vybavená kuchyň s lednicí, jedna ložnice se 2 lůžky, koupelna / WC se sprchovým koutem, terasa je situovaná do parku nebo na mořskou stranu.
Apartmán pro 6 osob: Obývací pokoj s 1 dvoulůžkovou pohovkou, SAT-TV-LCD a telefonem, kompletně vybavená kuchyň s lednicí, dvě samostatné ložnice po 2 lůžkách, koupelna / WC se sprchovým koutem, terasa je situovaná do parku nebo na mořskou stranu.

Rekreace

Animační programy v blízkých hotelových kapacitách; ve středisku Punta za poplatek bazény pro dospělé i děti, sportovní středisko, tenisové kurty, minigolf, plážový volejbal.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Čedok a.s., IČO 60192755.
Lokalita podľa usporiadateľa: Istria, Umag

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 451 177
dnes zatvorené

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Apartmány Danex Aida Punta
    Chorvátsko, Istria, Umag, Umag

Cena
385 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 451 177

Pobyt

dospělá osoba
2
385,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €