Apartmány KANEGRA Plava Laguna

  Chorvátsko, Istria, Umag, Umag

Apartmány KANEGRA Plava Laguna

    Chorvátsko, Istria, Umag, Umag
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

Apartmány KANEGRA Plava Laguna

Poloha

bungalovy umiestnené v zeleni, v jednom z najkrajších zálivov Istrie, cca 10 km severne od Umagu. Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Coratia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov,

viac informácií tu.
Vybavenie a služby

klimatizovaná recepcia, súčasťou areálu - reštaurácia, pizzeria, zmenáreň, Wi-Fi na recepcii ZADARMO,  trezor na recepcii za poplatok, terasa, market.

Ubytovanie

bungalovy typ 2+2 (+1) - veľkosť 36 m2 - jedna 2lôžková spálňa, denná miestnosť s 2 lôžkami, prístelka pre dieťa do 12 rokov na vyžiadanie, typ 4+1 - veľkosť cca 46 m2 - jedna 2lôžková spálňa s oddelenými lôžkami, jedna 1lôžková spálňa a denná miestnosť s gaučom, typ 4+2 (+1) - veľkosť cca 60 m2 - dve 2lôžkové spálne s oddelenými lôžkami, denná miestnosť s 2 lôžkami (gauč), s možnosťou prístelky pre dieťa do 12 rokov (prístelka na vyžiadanie), vždy vybavený kuchyn. kút, vaňa a WC, SAT TV, Wi-Fi za poplatok, telefón, balkón alebo terasa.

Šport a zábava

tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, ihrisko na loptové hry, plážový volejbal ZADARMO, animácie, mini club pre deti od 5 do 12 rokov (júl-august), večerná zábava niekoľko dní v týždni (júl a august) so živou hudbou, požičovňa bicyklov, vodné športy. Ležadlá a slnečníky na pláži - za poplatok.

Stravovanie

individuálne, s možnosťou dokúpenia raňajok, večerí alebo polpenzie (v termínu 4.6.-3.9.) - raňajky a večere formou bufetu 

Pláž

okruhliaková a kamenistá, cca 50-500 m.

Doplňujúce informácie

do rezortu nedochádza hromadná doprava. Je možné objednať si na recepciu taxi. Parkovanie za poplatok - cca 1 EUR / deň - platí sa na mieste. Pobyt so psom na vyžiadanie - cca 13 EUR / deň - platí sa na mieste. detská postieľka na vyžiadanie - ZADARMO. V blízkosti je pláž FKK. Check-in od 14:00, check-out do 10:00 hod.

Základná cena zahŕňa

ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxu.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu, raňajok, večerí, polpenzie. Pobyt s malým psom (do 10 kg) na vyžiadanie - platba na mieste: 13 EUR/pes/deň. Zapožičanie detskej postieľky na vyžiadanie - ZADARMO.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: TRAVEL FAMILY s.r.o., IČO 17049415.
Lokalita podľa usporiadateľa: Istria, Umag

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 449 864
dnes zatvorené

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Apartmány KANEGRA Plava Laguna
    Chorvátsko, Istria, Umag, Umag

Cena
303 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 449 864

Pobyt

osoba na pevnom lôžku
2
303,00 €
povinný príplatok za večere - dieťa 5-13 rokov
0
70,00 €
príplatok za neobsadené lôžko/prístelku (povinný)
3
191,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
35,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
27,56 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €