Apartmány KATORO Plava Laguna

  Chorvátsko, Istria, Umag, Umag

Apartmány KATORO Plava Laguna

    Chorvátsko, Istria, Umag, Umag
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

Apartmány KATORO Plava Laguna

Prečo práve sem

Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Coratia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

Poloha

apartmány sa nachádzajú cca 3 km od centra mesta Umag.

Vybavenie a služby

reštaurácia, bar, obchody, mini market, parkovisko.

Ubytovanie

klimatizované apartmány - typ Apt. 2(+2/0) CLASSIC a Apt. 2(+2/0) SUPERIOR - cca 30 m2, 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom vhodným pre 2 deti do 12 rokov, typ Apt. 2(+3/0) CLASSIC a Apt. 2(+3/0) SUPERIOR - cca 37 m2, 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacími kreslami vhodnými pre 3 deti do 12 rokov, vždy vybavený kuchynský kút (sporák, kávovar, mikrovlnná rúra, chladnička, digestor), sprcha a WC, SAT TV, telefón, Wi-Fi ZADARMO, trezor, balkón alebo terasa. Apartmány označené SUPERIOR sú vybavené modernejším zariadením.

Šport a zábava

vonkajší bazén so sladkou vodou, detský bazén, tenisové kurty, volejbalové ihrisko, stolný tenis, ihrisko na loptové hry, vodné športy, prenájom bicyklov, detské ihrisko, animácie.

Stravovanie

individuálne, možnosť dokúpenia polpenzie, raňajok a večerí formou bufetu.

Pláž

prírodná kamenistá, okruhliaková, betónové pláty, cca 200 m.

Doplňujúce informácie

Parkovanie za poplatok - cca 1 EUR/deň, platba na mieste. Detská postieľka na vyžiadanie - ZDARMA. Pobyt so psom - cca 13 EUR / deň - na vyžiadanie, platí sa na mieste.Check-in od 14:00, check-out do 10:00 hod.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na vybraný počet nocí, spotreba vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmena posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytová taxa.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

  • Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Možnosť dokúpenia polpenzie, raňajok, večerí - ceny na webe alebo sa informujte v CK. Pobyt s malým psom (do 10 kg) na vyžiadanie - platba na mieste: cca 13 EUR /pes/deň. Zapožičanie detskej postieľky na vyžiadanie - ZADARMO.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: TRAVEL FAMILY s.r.o., IČO 17049415.
Lokalita podľa usporiadateľa: Istria, Umag

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 449 824
dnes zatvorené

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Apartmány KATORO Plava Laguna
    Chorvátsko, Istria, Umag, Umag

Cena
304 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 449 824

Pobyt

osoba na pevnom lôžku
2
317,00 €
povinný príplatok za večere - dieťa 5-13 rokov
0
67,00 €
príplatok za neobsadené lôžko/prístelku (povinný)
2
213,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
30,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
23,32 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €