Apartmány KOVERSADA

  Chorvátsko, Istria, Poreč, Vrsar

Apartmány KOVERSADA

    Chorvátsko, Istria, Poreč, Vrsar
Číslo zájazdu: 1 449 820
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

Apartmány KOVERSADA

Prečo práve sem

Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Croatia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

Poloha

moderné, nudistické stredisko s nedotknutou prírodou a čistým morom.

Vybavenie a služby

reštaurácia, pizzéria, snack bary, dva markety, stánok so suvenírmi a tlačou, kadernícky salón, predajňa so športovým a kempovým vybavením, tanečná terasa, parkovisko, Wi-Fi ZADARMO.

Ubytovanie

klimatizované a moderne zariadené - typ Apt. A2+1 - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre jednu osobu s terasou, typ Apt. A2+2 - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre dve osoby, balkón alebo lodžia, typ Apt. B2+2 - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre dve osoby, balkón alebo lodžia, typ Apt. A4+2 - dve 2lôžkové spálne a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre dve osoby, balkón alebo lodžia, vždy vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, trezor, fén, SAT TV, telefón, WI-FI. Typ Apt. B2+2 je oddelený od ostatných, ponúka vyššiu mieru súkromia a pohodlia.

Šport a zábava

vodné športy podľa miestnej ponuky, aerobic, stolný tenis, volejbal, požičovňa bicyklov, detské ihrisko.

Stravovanie

individuálne, s možnosťou dokúpenia raňajok, večerí alebo polpenzie. Vždy pre všetky osoby v apartmáne.

Pláž

kamenistá, okruhliaková, umelo vytvorená piesočná, cca 100 m

Doplňujúce informácie

stredisko určené výhradne pre naturistov - hostia sa v celom areáli (s výnimkou reštaurácie a obchodov) pohybujú bez oblečenia. Zľava za skorý nákup je viazaná na meno účastníka. Pri zmene účastníka bude zľava za skorý nákup odobratá. 

Výhody a benefity

pri zakúpení pobytu na 8 a viac nocí Vám poskytneme zľavu 10%

Poznámka

Zľava za skorý nákup je viazaná na meno účastníka. Pri zmene účastníka bude zľava za skorý nákup odobraná.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxu.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

  • Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu, raňajky: dieťa do 12 rokov 29 EUR/týždeň, osoba od 12 rokov 59 EUR/týždeň, večera: dieťa do 12 rokov 39 EUR/týždeň, osoba od 12 rokov 79 EUR/týždeň. Na vyžiadanie: detská postieľka (ZADARMO), pes (10 EUR / deň) - platba na mieste.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: TRAVEL FAMILY s.r.o., IČO 17049415.
Lokalita podľa usporiadateľa: Istria, Vrsar

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 449 820
Dnes 8–16 h

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Apartmány KOVERSADA
    Chorvátsko, Istria, Poreč, Vrsar

Pôvodná cena
350 EUR/os

Cena
315 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 449 820

Pobyt

osoba na pevnom lôžku
2
315,00 €
príplatok za neobsadené lôžko/prístelku (povinný)
1
315,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
35,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
27,56 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €