Apartmány Landhaus Innrain

Rakúsko, Salzburger Sportwelt Amadé, Salzbursko, Ski Amadé, Flachau

Apartmány Landhaus Innrain

  Rakúsko, Salzburger Sportwelt Amadé, Salzbursko, Ski Amadé, Flachau
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

apartmánový dům má centrální pozici (300 m), koupaliště a lázně Therme Amadé v Altenmarktu cca 4 km, běžkařská stopa cca 100 m.

Zastávka skibusu: 150 m.

Lyžařský areál: lanovka 8er Jet Flachau 300 m.

Ubytování

apartmány s koupelnou a WC, TV, wifi zdarma, balkonem nebo terasou, kuchyňský kout.

Apartmány A pro 2-3 osoby (48 m?) – 2 místnosti: ložnice s dvoulůžkem nebo 2 lůžky, obývací místnost s gaučem a kuchyňským koutem.

Apartmány C pro 4-5 osob (65 m?) – 3 místnosti: dvoulůžková ložnice, ložnice se 3 lůžky, obývák s gaučem a kuchyňským koutem.

Stravování

vlastní.

Vybavení

recepce, parkoviště zdarma.

Základná cena zahŕňa

  • nájem apartmánu. Min. pobyt 7 nocí (pobyty sobota - sobota).

Základná cena nezahŕňa

  • Povinný příplatek: paušální poplatek za pobyt (zahrnuje elektřinu a záv. úklid) 50 €/ typ A, 65 €/ typ C; pobytová taxa cca 2,10 €/ osoba od 15 let/ den.
  • Nepovinný příplatek: dětská postýlka na vyžádání +35 €/ týden (nahrazuje lůžko), ložní prádlo vlastní nebo +10 €/ set (objednávka při rezervaci ubytování), ručníky a utěrky vlastní.
  • Domácí zvířata: nejsou povolena.
  • Vratná kauce: 75 €/ apartmán.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Salzbursko
  • Miesto podľa CK: Flachau

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 373 740
Dnes 8–14.30 h

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Apartmány Landhaus Innrain
  Rakúsko, Salzburger Sportwelt Amadé, Salzbursko, Ski Amadé, Flachau

Cena od
335 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 373 740

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
1 003,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €