Apartmány MEDVEJA

  Chorvátsko, Kvarner, Opatija, Medveja

Apartmány MEDVEJA

    Chorvátsko, Kvarner, Opatija, Medveja
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
popis

Situované pozdĺž vyhľadávanej krásnej štrkovej pláže, v turistickom stredisku Medveja, asi 10 km od Opatije.

Vybavenie

24 hodinová recepcia, reštaurácia s kapacitou 200 miest, pizzeria, gril, letná terasa, plážový bar, slnečníky na pláži za poplatok, internet a trezor za poplatok. V areáli je tiež práčovňa a čistiareň, detské ihrisko, možnosti vodných športov. Pes za poplatok na mieste. V rezorte je 19 apartmánov , 50 mobilných domov, 24 izieb 2+1 v bungalovoch, kemp s rozlohou 9 ha. Parkovanie bez poplatku.

Ubytovanie

APT4 – apartmány s 2-lôžkovou spálňou, obývačkou s dvomi lôžkami, kuchynským kútom a kúpeľňou. Chladnička, TV SAT, klimatizácia, internet, balkón alebo terasa, posteľná bielizeň, uteráky. Mobil Home Premium (32m2) má 2 spálne + obývaciu kuchyňu, dve kúpeľne. Mobile Home Štandard (25m2) má 2 spálne + obývaciu kuchyňu, bez TV SAT. Ostatné vybavenie ako apartmány. Prístelky a detské postieľky v apartmánoch a MH nie sú možné.

Poznámka

Povinný poplatok na mieste: pobytová taxa v apartmánoch 14 HRK/noc , v Mobil Home 8 HRK/noc - pes 13,5€/noc - jednorázový registračný poplatok 0,5€/osoba

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Pavla Mikulášová - TERRATRAVEL, IČO 32066589.
Lokalita podľa usporiadateľa: Kvarner, Medveja

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 451 164
Dnes 8–16 h

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Apartmány MEDVEJA
    Chorvátsko, Kvarner, Opatija, Medveja

Cena od
108 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 451 164

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
430,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €