APARTMÁNY NA FILIPCE - Rekreační pobyt 3 noci - Modrava

Česko, Plzeňský kraj, Modrava

APARTMÁNY NA FILIPCE - Rekreační pobyt 3 noci - Modrava

  Česko, Plzeňský kraj, Modrava
Číslo zájazdu: 1 220 812
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis

Nabízejí všestranné využití a spoustu aktivit pro sportovce, turisty a rodiny s dětmi. Apartmány jsou nízkoenergetické, vybavené nejmodernějšími technologiemi. Apartmány jsou koncipovány jako nezávislé bytové jednotky a jsou vybaveny kartovým přístupovým systémem. Apartmány jsou vybaveny EZS, požárními čidly a čidly otevřených oken. Každý apartmán má uvnitř budovy k dispozici vlastní uzamykatelnou kóji pro uložení kol, lyží či dalších předmětů. Bezproblémové parkování přímo před objektem.

Ubytování

Ve čtyřlůžkovém apartmánu s vlastním sociálním zařízením se sprchou, TV/SAT, taburetem, konferenčním stolkem, jídelním stolem se židlemi, plně vybavenou kuchyňskou linkou (dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, nádobí, příbory, sklenice, prkénko, vařečka, naběračka, obracečka, struhadlo, hrnce, pánvička, odpadkový koš), připojením k internetu přes Wi-Fi. Čtyřlůžkový apartmán s jednou ložnicí se skládá z ložnice: 2× jednolůžková postel, obývací pokoj: 1× rozkládací pohovka pro 2 osoby. V pětilůžkovém apartmánu s vlastním sociálním zařízením se sprchou, TV/SAT, taburetem, konferenčním stolkem, jídelním stolem se židlemi, plně vybavenou kuchyňskou linkou (dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, nádobí, příbory, sklenice, prkénko, vařečka, naběračka, obracečka, struhadlo, hrnce, pánvička, odpadkový koš), připojením k internetu přes Wi-Fi. Pětilůžkový apartmán s jednou ložnicí se skládá z ložnice: 3× jednolůžková postel, obývací pokoj: 1× rozkládací pohovka pro 2 osoby. V šestilůžkovém apartmánu s vlastním sociálním zařízením se sprchou, TV/SAT, taburetem, konferenčním stolkem, jídelním stolem se židlemi, plně vybavenou kuchyňskou linkou (dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, nádobí, příbory, sklenice, prkénko, vařečka, naběračka, obracečka, struhadlo, hrnce, pánvička, odpadkový koš), připojením k internetu přes Wi-Fi. Šestilůžkový apartmán s jednou ložnicí se skládá z ložnice: 3× jednolůžková postel, obývací pokoj: 1× jednolůžková postel, 1× rozkládací pohovka pro 2 osoby. Šestilůžkový apartmán se dvěma ložnicemi se skládá z ložnice č. 1: 3× jednolůžková postel, ložnice č. 2: 1× jednolůžková postel, obývací pokoj: 1× rozkládací pohovka pro 2 osoby. V sedmilůžkovém apartmánu s vlastním sociálním zařízením se sprchou, TV/SAT, taburetem, konferenčním stolkem, jídelním stolem se židlemi, plně vybavenou kuchyňskou linkou (dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, nádobí, příbory, sklenice, prkénko, vařečka, naběračka, obracečka, struhadlo, hrnce, pánvička, odpadkový koš), připojením k internetu přes Wi-Fi. Sedmilůžkový apartmán se dvěma ložnicemi se skládá z ložnice č. 1: 3× jednolůžková postel, ložnice č. 2 v mezaninu: 2× jednolůžková postel, obývací pokoj: 1× rozkládací pohovka pro 2 osoby.

Slevy

Dítě do 4 let bez nároku na lůžko zdarma. Dětská postýlka zdarma.

Základná cena zahŕňa

 • Rekreační pobyt 3 noci

Cena za celý apartmán / 3 noci s vlastní stravou. Pobyt nelze zkrátit.

Dítě do 4 let bez nároku na lůžko zdarma. Dětská postýlka zdarma.

Základná cena nezahŕňa

 • Dětská postýlka
 • Rekreační poplatek
 • Pobyt se psem
 • Závěrečný úklid
 • Dítě do 4 let bez nároku na lůžko
 • Snídaně dospělý
 • Snídaně dítě do 12 let
 • Večeře dospělý
 • Večeře dítě do 12 let

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

 • Lokalita podľa CK: Šumava
 • Miesto podľa CK: Modrava

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 220 812
dnes zatvorené

Česko

Česká republika ponúka neobmedzené množstvo pozoruhodností a cieľov, ktoré možno navštíviť a obdivovať nielen raz, ale aj opakovane. Vďaka svojej priaznivej polohe sa stala centrom vyspelého kultúrneho diania už približne pred 1500 rokmi. Tomu zodpovedajú mnohé cenné historické pamiatky, z ktorých dvanásť je zapísaných v zozname svetového dedičstva UNESCO. Skutočnou matkou miest je bezpochyby Praha. Na mnohých miestach krajiny nájdete čarovnú prírodu. Väčšina hlavných hrebeňov hôr je navyše veľmi dobre zachovaná a spadá pod najvyššie stupne ochrany, najmä v Krkonošiach a na Šumave. V lete sa v Česku môžete na mnohých miestach kúpať, v zime máte k dispozícii veľký výber lyžiarskych stredísk, ktoré nájdete napríklad v Jeseníkoch a Krkonošiach. Nech už sa vydáte v rámci krajiny kamkoľvek, dovolenka v Českej republiky má vždy rodinný charakter. Všade sa navyše ľahko dohovoríte, preto sa u našich západných susedov budete cítiť ako doma.

Nezáväzná objednávka

APARTMÁNY NA FILIPCE - Rekreační pobyt 3 noci - Modrava
  Česko, Plzeňský kraj, Modrava

Cena od
71 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 220 812

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
283,80 €
příplatek za dětskou postýlku
0
0,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
11,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
8,48 €