Apartmány POLYNESIA Plava Laguna

  Chorvátsko, Istria, Umag, Umag

Apartmány POLYNESIA Plava Laguna

    Chorvátsko, Istria, Umag, Umag
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

Apartmány POLYNESIA Plava Laguna

Poloha

v čiastočne zalesnenej oblasti Katoro, cca 3 km severne od Umagu. Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Coratia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov,

viac informácií tu.
Vybavenie a služby

klimatizovaná recepcia, zmenáreň, tanečná terasa, Wi-Fi a trezor na recepcii za poplatok, v blízkosti - reštaurácia, kaviareň, pizzéria, market.

Ubytovanie

typ STUDIO 2+1 - cca 32m2 - jedna miestnosť s 2 lôžkami a s rozkladacím gaučom pre 1 osobu. APT. 2+1 - cca 39 m2 - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom. APT. 2+2 - cca 47 m2 - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, APT. 2+3 - cca 50 m2 - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 a 1 osobu, vždy vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, SAT TV, telefón, balkón alebo terasa. Prízemné bungalovy - typ 2 + 0 - cca 17 m2 - jedná miestnosť s 2 lôžkami, typ 2 + 2 - cca 33 m2 - 2lôžková spálňa, denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, typ 4 + 1 - cca 52 m2 - 2ůžková spálňa , 2 lôžka na galériu, denná miestnosť s gaučom pre 1 osobu. Vždy vybavený kuchynský kút, sprcha a WC, SAT TV, telefón, terasa.

Šport a zábava

vonkajší bazén so sladkou vodou, detský bazén, tenisové kurty, stolný tenis, ihrisko na loptové hry, detské ihrisko, plážový volejbal, animácie, aerobic, vodné športy.

Stravovanie

individuálne, s možnosťou dokúpenia raňajok, večerí alebo polpenzie formou bufetu, v centrálnej reštaurácii.

Pláž

prírodná kamenistá, okruhliaková, betónové pláty, cca 100-500 m.

Doplňujúce informácie

štúdiá a apartmány sú jednoducho vybavené. Vzhľadom k veľkosti areálu nie je možné zabezpečiť ubytovanie v rôznych typoch apartmánov vedľa seba. Parkovanie za poplatok - 1 EUR/deň. Check-in od 14:00, check-out do 10:00. Hostia môžu za poplatok využívať služby wellness centier nachádzajúcich sa pri hoteli Sol Umag. Do centra Umagu jazdí turistický vláčik (za poplatok).

Základná cena zahŕňa

ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxu.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

    MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Možnosť dokúpenia polpenzie, raňajok, večerí - ceny na webe alebo sa informujte v CK.
    • Pobyt s malým psom (do 10 kg) na vyžiadanie - platba na mieste: 13 EUR/pes/deň. Zapožičanie detskej postieľky na vyžiadanie - ZADARMO.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: TRAVEL FAMILY s.r.o., IČO 17049415.
Lokalita podľa usporiadateľa: Istria, Umag

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 449 858
dnes zatvorené

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Apartmány POLYNESIA Plava Laguna
    Chorvátsko, Istria, Umag, Umag

Cena
305 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 449 858

Pobyt

osoba na pevnom lôžku
2
375,00 €
povinný príplatok za polpenziu - dieťa 5-13 rokov
0
90,00 €
povinný príplatok za polpenziu - dieťa do 5 rokov
0
0,00 €
príplatok za neobsadené lôžko/prístelku (povinný)
0
227,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
30,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
23,32 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €