Apartmány Regina

Taliansko, Benátsko, Južné Tirolsko, Civetta, Masaré di Alleghe

Apartmány Regina

  Taliansko, Benátsko, Južné Tirolsko, Civetta, Masaré di Alleghe
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Rezidence se nachází v části Alleghe Masare, je nově zrekonstruovaná, 800 m od vleků Ski Civetta, 100 m zastávka skibusu. Rezidence leží přímo u jezera, centrum Alleghe 700 m.

Ubytování

Apartmány mají výhled na jezero. Všechny apartmány mají vybavené kuchyňské kouty, TV, mikrovlnku, sociální zařízení, balkon nebo v přízemí předzahrádku. K dispozici bilo pro 4 osoby – ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s dvougaučem, trilo pro 4 osoby – obývací pokoj, 2 ložnice - manželská a dvě lůžka, možnost 5. lůžka za příplatek v obývací části, trilo D pro 4 osoby - stejné, ale 2x sociální zařízení, možnost 5. lůžka za příplatek v obývací části, ale pouze pro dítě do 150 cm, trilo pro 6-7 osob – mansarda – obývák s terasou a výhledem na jezero, manželský dvougauč, ložnice s manželskou postelí a balkonem, zvýšené patro s manželským lůžkem a samostatným lůžkem, možnost 8. lůžka v obývací části za příplatek, trilo D pro 7 osob - stejné, ale 2x sociální zařízení.

Vybavení

Parkoviště, lyžárna. KANCELÁŘ JE OTEVŘENA POUZE DO 19:00.

Základná cena zahŕňa

  • Nájem apartmánu na týden (pobyty sobota – sobota), spotřeby energií, ložní prádlo, ručníky.

Základná cena nezahŕňa

  • Povinný příplatek: závěrečný úklid mono a bilo 50 €, trilo 70 € (kromě kuchyňského koutu, který uklízejí klienti, jinak za poplatek 25 €). Jestliže klient žádá extra úklid speciálně hygienický - cena 60 EUR
  • Pobytová taxa: cca 0,50 € osoba/noc.
  • Nepovinný příplatek: dětská postýlka 6 € / noc (možnost vlastní). Přistýlka cca 430,- Kč / osoba / den.
  • Domácí zvířata: povolena na vyžádání 60 €/týden.
  • Vratná kauce: 150 € / apartmán.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Dolomiti Superski
  • Miesto podľa CK: Alleghe loc. Masare

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 373 907
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

Apartmány Regina
  Taliansko, Benátsko, Južné Tirolsko, Civetta, Masaré di Alleghe

Cena od
169 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 373 907

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
1 181,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €