Apartmány VILLAS RUBIN

  Chorvátsko, Istria, Rovinj, Rovinj

Apartmány VILLAS RUBIN

    Chorvátsko, Istria, Rovinj, Rovinj
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

Apartmány VILLAS RUBIN

Prečo práve sem

Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Croatia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

Poloha

obľúbené turistické letovisko v štýle starej istrijskej dedinky, cca 3 km južne od centra mesta Rovinj.

Vybavenie a služby

reštaurácia, aperitív bar, zmenáreň, trezor, tanečná terasa, Wi-Fi ZADARMO, TV miestnosť, pizzeria, parkovisko.

Ubytovanie

klimatizované apartmány typ STUDIO 2+1 – veľkosť  cca 30 m2 – jedna miestnosť s 2 lôžkami a 1 prístelkou, typ Apt. 4+0 ST - veľkosť cca 33 m2 – jedna 2lôžková spálňa, denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby (190x160), typ Apt. 4+1 ST - poschodový apartmán - dve 2lôžkové spálne a denná miestnosť s 1 lôžkom (rozkladací gauč), vždy vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, SAT TV, Wi-Fi (obmedzený prístup), telefón, fén. Typ Apt. 4+1 PREMIUM- je priestrannejší a nachádza sa na prízemí.

Šport a zábava

veľký vonkajší bazén so sladkou vodou (s toboganom za poplatok), detský bazén, tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, ihrisko na loptové hry, animácie, aerobic, plážový volejbal, vodný park na mori, vodné športy. Ležadlá a slnečníky na pláži aj pri bazéne za poplatok. 

Stravovanie

individuálne (s možnosťou dokúpenia raňajok a večerí formou bufetu).

Pláž

prírodná kamenistá, okruhliaková, 50-300 m.

Doplňujúce informácie

vzhľadom k veľkosti areálu nie je možné zabezpečiť ubytovanie v blízkosti seba. Parkovanie ZADARMO. Zľava za skorý nákup je viazaná na meno účastníka. Pri zmene účastníka bude zľava za skorý nákup odobratá.

Výhody a benefity

Pri zakúpení pobytu na 8 a viac nocí Vám poskytneme zľavu 10%

Poznámka

Zľava za skorý nákup je viazaná na mená účastníkov. Pri zmene účastníka bude zľava za skorý nákup odobraná.

Základná cena zahŕňa

ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxa.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu, raňajky: dieťa do 12 rokov 29 EUR/týždeň, osoba od 12 rokov 59 EUR/týždeň, večera: dieťa do 12 rokov 39 EUR/týždeň, osoba od 12 rokov 79 EUR/týždeň. Na vyžiadanie: pes - cca 10 EUR / deň - platba na mieste (neplatí pre apartmány typu PREMIUM).

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: TRAVEL FAMILY s.r.o., IČO 17049415.
Lokalita podľa usporiadateľa: Istria, Rovinj

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 449 852
dnes zatvorené

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Apartmány VILLAS RUBIN
    Chorvátsko, Istria, Rovinj, Rovinj

Cena
314 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 449 852

Pobyt

osoba na pevnom lôžku
2
314,00 €
povinný príplatok za raňajky - dieťa do 12 rokov
0
41,00 €
príplatok za neobsadené lôžko/prístelku (povinný)
2
230,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
35,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
27,56 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €