Apartmány ZATON HOLIDAY RESORT

  Chorvátsko, Severná Dalmácia, Zadar, Zaton

Apartmány ZATON HOLIDAY RESORT

    Chorvátsko, Severná Dalmácia, Zadar, Zaton
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Název zájezdu dle CK

Apartmány ZATON HOLIDAY RESORT 4*

Prečo práve sem

Pozrite si video o

Zatonu

. Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Croatia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov,

viac informácií tu.
Poloha

jednoposchodové radové domčeky postavené v typickom dalmátskom štýle, v píniovom háji, cca 15 km od mesta Zadar.

Vybavenie a služby

reštaurácia, aperitív bar, pizzeria, zmenáreň, trezor, tanečná terasa, market, zábavné centrum so živou hudbou, parkovisko ZADARMO.

Ubytovanie

moderné klimatizované apartmány typu STUDIO 2(+1) Comfort - cca 25 m2, Superior cca 29 m2 - jedna izba s rozkladacím gaučom pre dve osoby, s možnosťou prístelky, na prízemí; typ APT. 4(+0) Comfort - cca 36 m2, Superior cca 43 m2 - 2-lôžkové izby, spoločenská miestnosť s 2 lôžkami (rozkladací gauč pre 2 osoby), prízemie alebo 1. poschodie; typ APT. 5(+0) Comfort - cca 58 m2 - dve manželské postele, obývacia izba s rozkladacou pohovkou, v apartmáne sú dve toalety, na prízemí alebo na 1. poschodí; typ APT. 5+1 Comfort - cca 58 m2, Superior cca 64 m2 - dve manželské postele, obývacia izba s 2 lôžkami (rozkladacia pohovka), v apartmáne sú dve kúpeľne, nachádza sa v 1. alebo 2. poschodí, apartmán môže byť aj poschodový. Vždy vybavená kuchyňa. kút, sprcha a WC, SAT TV, telefón, kávovar, mikrovlnná rúra, sušič vlasov, trezor, internetové pripojenie, balkón alebo terasa. Apartmány typu COMFORT sa nachádzajú vo východnej časti strediska na uliciach Stoša, Ruža, Tonka a Božica. Apartmány SUPERIOR sú priestrannejšie a majú modernejší dizajn. 

Šport a zábava

vonkajší bazén so sladkou vodou, detský bazén, fitnes, aerobic, 12 tenisových kurtov, stolný tenis, minigolf, golf, biliard, ihrisko na loptové hry, ihrisko pre deti, plážový volejbal, animácie, masáže, potápanie, tobogan, jumping centrum, vodné športy, jazdiareň, požičovňa bicyklov, prístav pre lode, vodné športy podľa miestnej ponuky. Ležadlá a slnečníky pri bazéne za poplatok.

Stravovanie

individuálne, s možnosťou dokúpenia raňajok alebo polpenzie (raňajky a večere formou bufetu, k večeri ZADARMO miestne čapované nápoje - pivo, víno, voda, džús).

Pláž

2 km dlhá, okruhliakovo-piesočnatá, cca 100-300 m.

Doplňujúce informácie

cca 500 m od strediska sa nachádza veľmi populárna diskotéka Saturnus. Záverečné upratovanie hostia vykonávajú sami, možnosť dokúpenia na mieste za poplatok 50 EUR/apartmán.

Výhody a benefity

pri zakúpení pobytu na 7 nocí v termíne 11.6.-18.6. Vám poskytneme mimoriadnu zľavu 15%.

Základná cena zahŕňa

  • Ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, pobytovú taxu.

Základná cena nezahŕňa

Voliteľné doplatky

  • Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu, raňajki: dieťa do 5 rokov - ZDARMA, dieťa 5-12 rokov - 59 EUR/os./týždeň, osoba od 12 rokov - 119 EUR/os./týždeň, polpenzia: dieťa do 5 rokov - ZADARMO, dieťa od 5 do 12 rokov v období: do 28.5. a od 10.9. - ZADARMO, 28.5.-10.9. - 99 EUR/os./týždeň, osoba od 12 rokov v období: do 28.5. a od 10.9. - 169 EUR/os./týždeň, 28.5.-10.9. - 199 EUR/os./týždeň. Na vyžiadanie: detská postieľka pre dieťa do 3 rokov (28.5.-10.9. za poplatok 6 EUR/deň, ostatné termíny ZADARMO), pes za poplatok 14 EUR/deň.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: TRAVEL FAMILY s.r.o., IČO 17049415.
Lokalita podľa usporiadateľa: Severná Dalmácia, Zaton

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 449 835
Dnes 8–16 h

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Apartmány ZATON HOLIDAY RESORT
    Chorvátsko, Severná Dalmácia, Zadar, Zaton

Cena
454 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 449 835

Pobyt

osoba na pevnom lôžku
2
454,00 €
povinný príplatok za raňajky - dieťa do 5 rokov
0
0,00 €
povinný príplatok za raňajky - dieťa 5-11 rokov
0
84,00 €
príplatok za neobsadené lôžko/prístelku (povinný)
1
284,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
35,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
27,56 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €