Aragon

  Švajčiarsko, Wallis / Valais, Ernen

Aragon

    Švajčiarsko, Wallis / Valais, Ernen
Číslo zájazdu: 1 252 559
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

2-pokojový apartmán 54 m2. Obývací pokoj/jídelna s 1x sklápěcím skříňovým francouzský lůžkem, TV a rádiem. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba). Koupelna s vanou a WC. Zahradní sezení. Zahradní nábytek. Výhled na hory. K dispozici: Internet (WiFi). Upozornění: nekuřácké ubytování. Maximálně 1 pes povolen.

Popis

Rezidence 'Aragon'. Na kraji obce, 500 m od centra Ernen, klidná, slunná poloha, 5 km od sjezdovek. Společné: stolní tenis, gril, ohniště, dětské hřiště. V domě: stolní tenis, ústřední topení, pračka, sušička (společné). Příjezd k pozemku. Společné garáže. Obchod 500 m, autobusová zastávka 100 m. Golfové hřiště (18 jamek) 25 km, tenis 2 km, tenisová hala 2 km, sportovní centrum 2 km, kabinková lanovka 2 km. Upozornění: skibus zdarma. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu. Nový závěsný most propojuje obě oblasti pro pěší turistiku, Ernen a Bellwald (Gommer Höhenweg) a umožňuje také napojení na národní cyklotrasu č. 1 (Rhone-trasu od ledovce až k Ženevskému jezeru). Mezi Ernen – Mühlebach umožňuje tento most přímé spojení na vlak Matterhorn-Gotthard.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Závěrečný úklid
 • Garáž 1x
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko

Základná cena nezahŕňa

 • Dětská postýlka (do 2 let) - 10.0 CHF paušál
 • Vratná kauce v hotovosti - 300.0 CHF
 • Poplatek z pobytu - 3.5 CHF za osobu/den
 • Rekreační poplatek - děti - 1.75 CHF
 • Pes (povolen max. 1) - 5.0 CHF za den

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Wallis / Valais
 • Miesto podľa CK: Ernen

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 252 559
dnes zatvorené

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

Aragon
    Švajčiarsko, Wallis / Valais, Ernen

Cena od
86 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 252 559

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
341,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
11,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
8,48 €