ARCA CA'MURE

Taliansko, Benátsko, Talianske jazerá, Bardolino, Lago di Garda

ARCA CA'MURE

  Taliansko, Benátsko, Talianske jazerá, Bardolino, Lago di Garda
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

apartmány sa nachádzajú v rozsiahlom parku, medzi mestami Bardolino a Garda, uprostred pôsobivej prírodnej scenérie tvorenej olivami, cyprusmi a vinicami. Rezidencia ARCA je zložená z apartmánov a viliek, rezidencia CA´MURE je vidiecky dom s ôsmymi apartmánmi.

Ubytovanie

apartmány sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, umývačka riadu (len apartmány ARCA), SPR+WC, trezor, TV/SAT, telefón. A3 Plus (40 m2, max. 3 osoby, zrekonštruovaný apartmán, Arca) - štúdio (jedna miestnosť) s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom, galéria s dvojlôžkom, terasa, výhľad do záhrady, klimatizácia, Wi-fi. A4 Top (40 m2, max. 4 osoby, zrekonštruovaný apartmán, Arca) - štúdio (jedna miestnosť) s dvomi lôžkami a rozkladacím dvojlôžkom, kuchynský kút, balkón/terasa, výhľad na jazero, klimatizácia, Wi-fi. B4 Comfort (40 m2, max. 4 osoby, Arca) - spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón/terasa. B4 Plus (40 m2, max. 4 osoby) - spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón/terasa, výhľad na jazero. C6 Classic (50 m2, max. 6 osôb, Arca) - spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón/terasa. C6 Comfort (50 m2, max. 6 osôb, Arca) - spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón/terasa, čiastočný výhľad na more. C6 Top (50 m2, max. 6 osôb, zrekonštruovaný apartmán, Arca) - spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón/terasa, výhľad na jazero, klimatizácia a Wi-fi. C6 Deluxe (50 m2, max. 6 osôb, zrekonštruovaný apartmán, Arca) - spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón/terasa výhľad na jazero, klimatizácia a Wi-fi. C6 Plus (50 m2, max. 6 osôb, Arca) - spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, balkón/terasa výhľad na jazero.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, 2 €/deň.

Stravovanie

možnosť dokúpiť na mieste stravu.

Služby

recepcia, Wi-Fi na recepcii a pri bazéne, reštaurácia s terasou s výhľadom na jazero, bar, bazén pre dospelých a deti (od rezidencie CA´MURE cca 300 m), detské ihrisko, záhrada, práčovňa (za poplatok), požičovňa bicyklov (za poplatok), plážový volejbal, stolný tenis, tenisové kurty, lekcie tenisu, turistické alebo cyklistické výlety so sprievodcom. Na recepcii možnosť zakúpenia zľavnených lístkov do parkov - Gardaland, Movieland Park, Parco Natura Viva, Parco Giardino Sigurtá.

Parkování

1 miesto/ apartmán.

Vzdialenosť od centra

1 km Bardolino.

Vzdialenosť od jazera

500 m.

Pláž

okruhliaková.

Zviera

nepovolené.

Upozorneni

Cena za apartmán sa môže zmeniť (podľa aktuálnej obsadenosti rezidencie). Aktuálnu cenu Vám potvrdíme pri rezervácii.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za apartmán je zahrnuto: ubytovanie, spotreba energií, posteľná bielizeň a uteráky.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 2 €/osoba od 14 rokov/deň.
Nepovinné príplatky: záverečné upratovanie (mimo kuchynský kút) 52 €, raňajky 13 €/osoba od 10 rokov/deň, 7 €/dieťa 2-10 rokov/deň, polpenzia 35 €/osoba od 8 rokov/deň, 20 €/dieťa 2 - 8 rokov/deň. Kaucia: 100 €/apartmán.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680.
Lokalita podľa usporiadateľa: Lago di Garda, Bardolino

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 420 283
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

ARCA CA'MURE
  Taliansko, Benátsko, Talianske jazerá, Bardolino, Lago di Garda

Cena od
305 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 420 283

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
1 146,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €