Arcadia

  Švajčiarsko, Leukerbad, Švajčiarske termály, Wallis / Valais, Leukerbad

Arcadia

    Švajčiarsko, Leukerbad, Švajčiarske termály, Wallis / Valais, Leukerbad
Číslo zájazdu: 1 252 693
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

1-pokojové studio 40 m2, v přízemí. Útulně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 1x francouzským lůžkem (180 cm, v délce 200 cm), kabelovou TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, k zahradnímu sezení, jižní orientace. Otevřená kuchyně (3-plotýnkový vařič, trouba, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Delizio) extra). Koupelna se sprchou a WC. Zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka. Velmi pěkný výhled na hory a na resort. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. 2 psi povoleni. Přístup do tohoto patra domu po schodech. Není vhodné pro osoby se zdravotním postižením.

Popis

Útulná vila 'Arcadia', 3-podlažní, postavená v roce 1986. Na kraji obce, 1 km od centra, klidná, slunná, vyvýšená poloha ve svahu, na ulici. V domě: pračka, sušička (společné). Parkovací místo u domu. Obchod, restaurace, pekárna, autobusová zastávka 400 m. Lyžařské centrum 2 km. Parkoviště a vchod se nacházejí v 2. patře, za domem. Rezervace zahrnuje kartu «Leukerbad Plus». Karta Leukerbad Plus zahrnuje následující služby: bezplatné využití místního autobusu Ringjet, bezplatné využití dětského lyžařského střediska Erli, bezplatné využití sportovní arény (badminton, tenis, squash, kulečník, stolní tenis, bruslení, fotbal, krytý fotbal, minigolf, balvan na šplhání atd.), 15% sleva na nákup permanentky na lyžování a koupání. 10% sleva na permanentky a více vstupů do veřejných termálních lázní.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko

Základná cena nezahŕňa

  • Vratná kauce v hotovosti - 300.0 CHF paušál
  • Poplatek z pobytu - 6.0 CHF za osobu/den
  • Poplatek z pobytu - děti - 3.0 CHF
  • Pes - 5.0 CHF za den

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Wallis / Valais
  • Miesto podľa CK: Leukerbad

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 252 693
dnes zatvorené

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

Arcadia
    Švajčiarsko, Leukerbad, Švajčiarske termály, Wallis / Valais, Leukerbad

Cena od
129 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 252 693

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
258,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
11,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
8,48 €