Ardeve No 7

  Švajčiarsko, Ovronnaz, Švajčiarske termály, Wallis / Valais, Ovronnaz

Ardeve No 7

    Švajčiarsko, Ovronnaz, Švajčiarske termály, Wallis / Valais, Ovronnaz
Pôvodná cena
174 EUR/os

Cena od
135 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 252 972
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Ardeve No 7', 4-pokojový apartmán 100 m2 v 1. patře, jihovýchodní orientace. Velmi komfortně a pěkně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s kabelovou TV, CD přehrávačem, hi-fi systémem a DVD přehrávačem. Vstup na balkon. 2x pokoj, každý pokoj s 2x lůžkem (90 cm, v délce 200 cm), rádiem. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm), koupelnou s vanou a WC a umyvadlem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso) extra, gril na raclette, fondue set (na masové fondue, na sýrové fondue)). Koupelna se sprchou a WC. Topení na naftu. Velký balkon. Zahradní nábytek, lehátka (4x). Velmi pěkný výhled na hory a do údolí. K dispozici: žehlička, vysoká židlička pro děti, dětská postýlka (do 3 let), vysoušeč vlasů. Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo, garáž č.. 7, výška 205 cm. Upozornění: nekuřácké ubytování. Spa na balkóně.

Popis

Moderní rodinný dům 'L'Ardeve', 3-podlažní. Ve čtvrti Bellevue, 1 km od centra, ve slepé ulici, jižní orientace. V domě: výtah, lyžárna, pračka, sušička (společné, extra). Příjezd k domu. Společné garáže. Potraviny 1.3 km, restaurace, bar 300 m, pekárna 1.3 km, kavárna 300 m, autobusová zastávka 'Ovronnaz, Centre therm. Melley', termální bazén 300 m. Tenis 2 km, lyžařské sjezdovky 2 km, půjčovna lyží 1 km, zastávka skibusu 40 m, lyžařská škola 1 km, lyžařská školička 1 km, běžkařské stopy 2 km. Upozornění: skibus zdarma. Skibus zdarma jezdí do lyžařského střediska d'Ovronnaz zdarma. Upozornění: V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Dětská postýlka (do 2 let)
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

 • Vratná kauce v hotovosti nebo kreditní kartou (Visa/Mastercard) - 300.0 CHF paušál
 • Poplatek z pobytu - 3.2 CHF za osobu/den
 • Poplatek z pobytu - děti - 1.6 CHF
 • Poplatek z pobytu - kojenec (0-2)

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Wallis / Valais
 • Miesto podľa CK: Ovronnaz

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 252 972
Dnes 8–14.30 h

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

Ardeve No 7
    Švajčiarsko, Ovronnaz, Švajčiarske termály, Wallis / Valais, Ovronnaz

Pôvodná cena
174 EUR/os

Cena od
135 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 252 972

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
806,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €