ARGENTO

  Taliansko, Ligúrska riviéra, Levanto

ARGENTO

    Taliansko, Ligúrska riviéra, Levanto
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

komfortný hotel leží na pokojnom a panoramatickom mieste. Hotel ponúka kvalitné služby a je vhodný aj pre náročnejších klientov.

Ubytovanie

dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky s balkónom a dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek typu FAMILY. Na vyžiadanie bezbariérová izba. dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky - SPR+WC, fén, minibar, TV/SAT, trezor, klimatizácia, Wi-Fi. dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky s balkónom - dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, SPR+WC, fén, minibar, TV/SAT, trezor, klimatizácia, Wi-Fi. dvojlôžkové izby FAMILY s možnosťou dvoch prísteliek (pre max. 2 deti do 16 rokov) - SPR+WC, fén, minibar, TV/SAT, trezor, klimatizácia, Wi-Fi, balkón/terasa.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, zdarma.

Stravovanie

raňajky formou švédskeho stola (7:00-11:00), večere (za príplatok) výber z menu, predkrm, šaláty, syry a dezert formou bufetu (19:00-21:00). Pri objednávke večerí (pobyty 18/4-27/5 a 19/9-29/11) zdarma u jedla voda, miestne víno, nealko.

Služby

recepcia, výťah, TV miestnosť, internetový kútik a Wi-Fi (zdarma), reštaurácia, bar, záhrada, bazén (17x8 m) so slnečníkmi a ležadlami, wellness centrum - turecké kúpele, sauna, emočné sprchy. Za poplatok - masáže. Požičovňa bicyklov (1 km), tenisový kurt (800 m), potápačské centrum (700 m).

Parkování

pri hoteli (zdarma, do vyčerpania miest), garáž 10 €/noc.

Vzdialenosť od centra

1 km.

Vzdialenosť od pláže

700 m.

Pláž

piesočná (hrubý piesok) s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis možno dokúpiť na mieste.

Zviera

povolené len malé, na vyžiadanie, zdarma.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s raňajkami.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 1,5 €/osoba/ noc (max. 3 po sebe nasledujúce noci).

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680.
Lokalita podľa usporiadateľa: Ligúrska riviéra, Levanto

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 420 200
Dnes 8–16 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

ARGENTO
    Taliansko, Ligúrska riviéra, Levanto

Cena
282 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 420 200

Pobyt

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
282,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
16,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
12,72 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €