Arn's Ferienwohnung

  Švajčiarsko, Wangenried

Arn's Ferienwohnung

    Švajčiarsko, Wangenried
Číslo zájazdu: 1 252 333
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

3-pokojový apartmán 84 m2 v 1. patře. Dostatek prostoru, komfortně a útulně zařízeno: 1x pokoj s panoramatickým oknem s 2x lůžkem. 1x pokoj s 2x lůžkem. 1x zkosený pokoj s 1x lůžkem. Obytná kuchyně (myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba) s jídelním stolem a TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka). Koupelna se sprchou a WC. Podlahové topení, bojler (200 l). Zahradní sezení. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo (1 auto). Upozornění: nekuřácké ubytování.

Popis

Wangenried 3 km od Wangen an der Aare: Útulná chata 'Arn's Ferienwohnung', obklopena loukami. V obci, klidná, slunná poloha. Společné: zahradní sezení, gril. V domě: ústřední topení. Příjezd k domu. Parkovací místo u domu. Obchod 3 km, potraviny 3 km, supermarket 3 km, restaurace, autobusová zastávka 100 m, železniční stanice 3 km, koupaliště 7 km, krytý bazén 2 km. Jízdárna 2 km, dětské hřiště 150 m. Upozornění: zvířata v sousedství. Povolení ohňostroje na místě. Při 3-týdenních rezervacích nebo delších je povinný dodatečný úklid (platba na místě). Poplatek za prádlo je paušálně CHF 50.00.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko

Základná cena nezahŕňa

  • Vratná kauce v hotovosti - 300.0 CHF paušál

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Švajčiarsko
  • Miesto podľa CK: Wangenried

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 252 333
dnes zatvorené

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

Arn's Ferienwohnung
    Švajčiarsko, Wangenried

Cena od
165 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 252 333

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
823,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
24,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
19,08 €