Arpille

  Švajčiarsko, Wallis / Valais, Anzère

Arpille

    Švajčiarsko, Wallis / Valais, Anzère
Číslo zájazdu: 1 252 414
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

8-pokojová chata 175 m2 na 3 podlažích. Účelně a útulně zařízeno: 2x pokoj, každý pokoj s 1 x 2 lůžky nad sebou. 1x pokoj s 2x lůžkem. Koupelna s vanou, oddělené WC. V horním patře: velký obývací pokoj/jídelna s otevřeným krbem, TV a DVD přehrávačem. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 2x lůžkem. Vstup na balkon. Kuchyně (3-plotýnkový vařič, trouba, myčka) s podávacím okénkem. Koupelna s vanou, oddělené WC. Ve 2. patře: 1x pokoj s 1 x 2 lůžky nad sebou, umyvadlem. 1x pokoj s 2x lůžkem. Koupelna s vanou a WC. Balkon, zahradní sezení. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory, do zahrady a na krajinu. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo (4 auta). Upozornění: nekuřácké ubytování.

Popis

Velká chata 'Arpille', obklopena stromy. Na kraji obce, 400 m od centra, klidná, slunná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada, parkovací místo u domu. Obchod, restaurace 400 m, termální bazén 'Anzere Spa & Wellness' 500 m.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko

Základná cena nezahŕňa

 • Dětská postýlka (do 2 let) - 25.0 CHF za týden
 • Vratná kauce v hotovosti nebo kreditní kartou (Visa/Mastercard) - 500.0 CHF paušál
 • Poplatek z pobytu - 3.5 CHF za osobu/den
 • Rekreační poplatek - děti (6-16) - 1.75 CHF
 • Rekreační poplatek - děti (3-5)
 • Poplatek z pobytu - kojenec (0-2)
 • Pes (povolen max. 1) - 25.0 CHF

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Wallis / Valais
 • Miesto podľa CK: Anzère

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 252 414
dnes zatvorené

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

Arpille
    Švajčiarsko, Wallis / Valais, Anzère

Cena od
93 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 252 414

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
1 109,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
11,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
8,48 €