ASTORIA

  Taliansko, Marche, Pesaro

ASTORIA

    Taliansko, Marche, Pesaro
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

príjemný hotel nachádzajúci sa priamo pri pláži a neďaleko historického centra. Ideálna dovolenka pre ľudí, ktorí radi spoja opaľovanie sa na pláži s výletmi po okolí.

Ubytovanie

dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek Standard, Superior a bočný výhľad na more. Na vyžiadanie jednolôžková izba. dvojlôžková izba s možťnosťo dvoch prísteliek Standard SPR+WC, fén, TV/SAT, klimatizácia, Wi-fi, trezor, balkón. dvojlôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek Superior SPR+WC, fén, TV/SAT, klimatizácia, Wi-fi, trezor, balkón. Izby sú zrekonštruované. dvojlôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek a bočný výhľad na more SPR+WC, fén, TV/SAT, klimatizácia, Wi-fi, trezor, balkón.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov, za 6 €/noc.

Stravovanie

raňajky formou bufetu, obedy (za poplatok) a večere výber z menu, šalátový bufet, voda pri jedle. Pri príplatku programu PLÁŽ+NÁPOJE dostanete pri jedle vodu a 0,25 l vína/ na osobu.

Služby

recepcia, reštaurácia, bar, výťah, bazén (25/5-8/9), Wi-fi a trezor (na recepcií), TV miestnosť, detský kútik, herňa, slnečná terasa, požičovňa bicyklov.

Parkování

súkromné parkovisko (nutné objednať pri rezervácií, za 6 €/deň).

Vzdialenosť od centra

850 m.

Vzdialenosť od pláže

priamo pri pláži.

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis možno dokúpiť na mieste alebo s programom NÁPOJE+PLÁŽ (1 slnečník + 2 kreslá/ izba).

Zviera

povolené, na vyžiadanie, za 5 €/deň.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa

1,3 €/osoba od 14 rokov/deň (max. 7 dní).

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680.
Lokalita podľa usporiadateľa: Marche, Pesaro

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 420 174
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

ASTORIA
    Taliansko, Marche, Pesaro

Cena
213 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 420 174

Pobyt

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
213,00 €
príplatok za pláž + nápoje (polpenzia) - dospelá osoba
0
68,00 €
príplatok za pláž + nápoje (plná penzia) - dospelá osoba
0
68,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
19,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
14,84 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €