au Bisse

  Švajčiarsko, Les 4 Vallées, Wallis / Valais, Veysonnaz

au Bisse

    Švajčiarsko, Les 4 Vallées, Wallis / Valais, Veysonnaz
Číslo zájazdu: 1 253 182
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

4-pokojová chata 80 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s krbovými kamny, kabelovou TV a hi-fi systémem. Vstup na zahradu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka). Koupelna se sprchou a WC. V horním patře: 2x pokoj, každý pokoj s 2x lůžkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžky nad sebou. Koupelna s vanou a WC. Západní orientace, velká zahrada, jižní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na hory a do údolí. K dispozici: pračka. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování.

Popis

Chata 'au Bisse', 2-podlažní. Na kraji obce, 350 m od centra, klidná poloha ve svahu. K dispozici pouze pro Vás: zahrada s trávníkem. Terasa, zahradní nábytek. V zimě nutné sněhové řetězy. K domu vede 20 m cesta se schody. Parkovací místo. Obchod 350 m, krytý bazén 400 m. Tenis 400 m, kabinková lanovka 1 km, zastávka skibusu 350 m.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

 • Kauce kreditní kartou Visa / Mastercard - 300.0 CHF paušál
 • Poplatek z pobytu - 3.5 CHF za osobu/den
 • Rekreační poplatek - děti (6 - 16) - 1.75 CHF
 • Rekreační poplatek - děti (3 - 5)
 • Poplatek z pobytu - kojenec (0-2)

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Wallis / Valais
 • Miesto podľa CK: Veysonnaz

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 253 182
dnes zatvorené

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

au Bisse
    Švajčiarsko, Les 4 Vallées, Wallis / Valais, Veysonnaz

Cena od
193 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 253 182

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
1 158,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €