Austral 204

  Švajčiarsko, Ovronnaz, Švajčiarske termály, Wallis / Valais, Ovronnaz

Austral 204

    Švajčiarsko, Ovronnaz, Švajčiarske termály, Wallis / Valais, Ovronnaz
Číslo zájazdu: 1 252 954
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Austral 204', 2-pokojový apartmán 52 m2 v 2. patře. Komfortně a pěkně zařízeno: vstupní hala/předsíň. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovkou pro 2 osoby, otevřeným krbem, kabelovou TV, s plochou obrazovkou a hi-fi systémem. Vstup na balkon, jihozápadní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem. Vstup na balkon, severní orientace. Otevřená kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar). Koupelna s vanou a WC. Velký balkon. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na hory a do údolí. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (WiFi, zdarma). Garáž č.. 204, výška 190 cm. Upozornění: nekuřácké ubytování.

Popis

Pěkná rezidence 'L'Austral', 4-podlažní. Ve čtvrti Mayen Blanc, klidná, slunná poloha v obytné čtvrti, ve slepé ulici, jihozápadní orientace. V domě: pračka, sušička (společné, extra), sušárna. Potraviny 1 km, kavárna 1 km, autobusová zastávka, termální bazén 300 m. Lyžařské sjezdovky 1.8 km, půjčovna lyží 1 km, zastávka skibusu 300 m, lyžařská škola 1 km, běžkařské stopy 1.8 km. Upozornění: dětská výbava na dotaz (extra). Skibus zdarma.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko

Základná cena nezahŕňa

  • Vratná kauce v hotovosti nebo kreditní kartou (Visa/Mastercard) - 300.0 CHF paušál
  • Poplatek z pobytu - 3.2 CHF za osobu/den
  • Poplatek z pobytu - děti - 1.6 CHF
  • Poplatek z pobytu - kojenec (0-2)

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Wallis / Valais
  • Miesto podľa CK: Ovronnaz

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 252 954
Dnes 8–14.30 h

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

Austral 204
    Švajčiarsko, Ovronnaz, Švajčiarske termály, Wallis / Valais, Ovronnaz

Cena od
164 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 252 954

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
653,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
24,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
19,08 €