AVANI PALM VIEW DUBAI HOTEL & SUITES

  Spojené arabské emiráty, Dubai, Dubai - All Emirates

AVANI PALM VIEW DUBAI HOTEL & SUITES

    Spojené arabské emiráty, Dubai, Dubai - All Emirates
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Poloha: Avani Palm View se nachází v centru Dubaje v exkluzivní čtvrti JBR s výhledem na Palm Jumeirah. Nabízí posezení u příjemného nekonečného bazénu s výhledem na Palm Jumeirah. Je vzdalený 30 minut jízdy od mezinárodního letiště v Dubaji, 25 minut jízdy od EXPO 2020. Hotel nabízí kyvadlovou dopravu do Mall of the Emirates (5 x denně, aktuální časy odjezdů na recepci). Ubytování: Hotel nabízí 264 pokojů a apartmánů různých typů a vybavení. Studio má velikost 41m2 s maximální kapacitou 2 dospělí a 1 dítě a nabízí pokoj s plně vybavenou moderní kuchyní, kde nechybí pračka, sušička, žehlička a žehlící prkno, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, kávovar Nespresso, systém IPVT - televize s internetem a vybavenou koupelnu. Studio je světlé s okny od podlahy ke stropu, takže si hosté mohou vychutnat výhledy na město. Wi-Fi připojení zdarma.
Vybavení a služby: Hostům je k dispozice recepce, restaurace, turistické informace, služba praní a žehlení prádla, úschovna zavazadel. Sport a zábava: venkovní bazén, fitness centrum, nabídka výletů, atrakce v okolí.

Základná cena zahŕňa

  • letecká doprava - trasa: PRG-DXB-DXB

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: TIME TRAVEL spol. s r.o., IČO 49356861.
Lokalita podľa usporiadateľa: Dubai, Dubai - All Emirates
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 442 462
dnes zatvorené

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, skrátene označované ako SAE, sa nachádzajú v juhovýchodnej časti Arabského polostrova, pozdĺž časti Ománskeho zálivu a na južnom pobreží Perzského zálivu. Predstavujú federáciu siedmich emirátov - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvorených po získaní nezávislosti od Veľkej Británie. V súčasnej dobe patria k najbohatším krajinám a stali sa obchodným a turistickým centrom. Takmer každý turista smerujúci do SAE určite navštívi Dubaj, moderné mesto v púšti akoby z iného sveta, ktoré sa stalo symbolom luxusu, bohatstva a svetových "naj" vo všetkých smeroch. Spojené arabské emiráty vás celoročne pohostia slnečným počasím. Zrážky sa vyskytujú iba v zime, no nie je ich veľa. V lete dosahujú teploty v SAE až 45 °C, v zime zas oveľa prijateľnejších 25 °C.

Nezáväzná objednávka

AVANI PALM VIEW DUBAI HOTEL & SUITES
    Spojené arabské emiráty, Dubai, Dubai - All Emirates

Cena
740 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 442 462

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku (při obs. 2 osobami)
2
740,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
36,60 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
27,48 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 6 dní
0
33,00 €