BAIA DEL MONACO

Taliansko, Apulia, Gargano, Mattinata

BAIA DEL MONACO

  Taliansko, Apulia, Gargano, Mattinata
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

veľký, pekne upravený areál leží na pokojnom mieste. Z jednej strany nadväzuje na piesočnú pláž, ktorá je prístupná len z villaggia, z druhej strany má výhľad na okolité hory. Skladá sa z murovaných radových bungalovov obklopených stredomorskou vegetáciou. Nachádza sa na pol ceste medzi Mattinatou a Manfredoniou.

Ubytovanie

apartmány STANDRAD sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, TV a klimatizácia, terasa/altánok so záhradným nábytkom. Apartmány STANDARD PLUS a SUPERIOR sú priestrannejšie. C4 STANDARD: (26 m2, max. 4 osoby, prízemie) spálňa s dvojlôžkom, malá spálňa s dvojlôžkom (zhrňovacie dvere), denná miestnosť s kuchynským kútom, SPR+WC, TV, klimatizácia, terasa s pergolou a záhradným nábytkom. Rekonštruované apartmány. B4/5 STANDARD PLUS: (30 m2, max. 5 osôb, prízemie) novšie apartmány, spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, TV, klimatizácia, pergola, terasa so záhradným nábytkom (zdieľaná so sousedným apartmánom). Prístelka pre 5. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok). B4/5 SUPERIOR: (26-45 m2, max. 5 osôb) dvojpodlažný apartmán - spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, TV, klimatizácia, altánok so záhradným nábytkom. Alebo trojpodlažný apartmán - ložnice s dvojlůžkem,spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom (alebo menšia spálňa s poschodovou posteľou/dvojlôžkom), SPR+WC, TV, klimatizácia, altánok so záhradným nábytkom. Prístelka pre 5. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok). C4/5 SUPERIOR: (45 m2, max. 5 osôb, prízemie) novšie apartmány, dve spálne s dvojlôžkami, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, TV, klimatizácia, terasa s pergolou a záhradným nábytkom. Prístelka pre 5. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok). D6/8 SUPERIOR: (60 m2, max. 8 osôb, prízemie) dve spálne s dvojlôžkami, menšia spálňa s poschodovou posteľou, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom, 2x SPR+WC, TV, klimatizácia, terasa s pergolou a záhradným nábytkom. Prístelka pre 7. a 8. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok). C4/5 STANDARD PLUS: (50 m2, max. 5 osôb, prízemie) dve spálne s dvojlôžkami, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom, SPR+WC, TV, klimatizácia, altánok so záhradným nábytkom. Prístelka pre 5. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).

Postieľka

na vyžiadanie, za 35 €/týždeň.

Služby

reštaurácia, pizzaria, bar, obchod, slnečná terasa, detský kútik. Klubová karta, ktorú je nutné po príjazde zaplatiť zahŕňa: bazén pre dospelých a pre deti, viacúčelové ihrisko na tenis a fotbal (počas dňa), bocce, stolný tenis, animačné programy, miniclub pre deti 6-12 rokov.

Parkování

1 miesto/ apartmán.

Vzdialenosť od centra

Mattinata, Manfredonia 8 km.

Vzdialenosť od pláže

areál nadväzuje na pláž, apartmány B4/5 Superior cca 100 m, apartmány B4/5 Standard Plus cca 200 m, apartmán C4/5 Superior cca 200 m, D6/8 Superior cca 200 m, apartmány C4 Standard cca 300 m, apartmán C4/5 Standard Plus cca 400 m.

Pláž

piesočná s drobnými kamienkami a pozvoľným vstupom do mora, piesočné a skalnaté dno, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/ apartmán) zahrnutý v cene klubovej karty. Apartmány SUPERIOR majú plážový servis v 1. rade.

Zviera

povolené len malé, na vyžiadanie, 50 €/pobyt.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií, posteľná bielizeň.

Základná cena nezahŕňa

Povinné poplatky splatné na mieste
  • klubová karta 25 €/osoba od 6 rokov/týždeň#
  • záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) C4 Standard+B4/5 Standard Plus - 45 €/apartmán, B4/5 Superior+C4/5 Superior+C4/5 Standard Plus - 55 €/apartmán, D6/8 65 €/apartmán.
Nepovinné príplatky: prístelka 105 €/týždeň, plážový servis v 1. rade 35 €/týždeň (C4 Standard a Standard Plus), plážový servis navyše 2., 3. rad 105 €/týždeň. Kaucia: 100 €/apartmán.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680.
Lokalita podľa usporiadateľa: Gargano, Mattinata - Macchia

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 420 305
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

BAIA DEL MONACO
  Taliansko, Apulia, Gargano, Mattinata

Cena od
69 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 420 305

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
311,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €