BAIA DOMIZIA

Taliansko, Kampánia, Baia Domizia

BAIA DOMIZIA

  Taliansko, Kampánia, Baia Domizia
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

kemp obklopený palmami a píniami sa nachádza v krásnej zátoke Gaeta, na rozhraní Lazia a Kampánie. Vďaka strategickej polohe možno navštíviť niektoré z krásnych miest, napr. Pompeje, Rím, Amalfi, Sorrento, Ischia. Vhodné pre všetky vekové skupiny.

Ubytovanie

mobilhomy sú štandardne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, klimatizácia (na vyžiadanie, za príplatok). Altánok so záhradným nábytkom a grilom. M4/6 STANDARD: (max. 4-6 osôb, 25 m2) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami (príp. lôžko pre 5.osobu - vyvýšené lôžko, určené pre dieťa do 150 cm a 60 kg), denná miestnosť so sedacím kútom (možnosť rozloženia na lôžko pre 6. osobu) a kuchynský kút, SPR+WC, klimatizácia (na vyžiadanie, za príplatok). Altánok so záhradným nábytkom a grilom. 5. a 6. osoba vždy za príplatok (nahlásenie je nutné už pri rezervácii). M4/6 CLASSIC (max.4-6 osôb) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami (príp. lôžko pro 5. osobu - vyvýšené lôžko, určené pre dieťa do 150 cm a 60 kg), alebo spálňa s poschodovou posteľou a samostatným lôžkom, denná miestnosť so sedacím kútom (možnosť rozloženia na lôžko pre 6. osobu) a kuchynský kút, SPR+WC, klimatizácia (na vyžiadanie, za príplatok). Altánok so záhradným nábytkom a grilom. 5. a 6. osoba vždy za príplatok (nahlásenie je nutné už pri rezervácii).

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, 2 €/deň (do max. počtu osôb), obmedzený priestor.

Služby

recepcia, trezor (za poplatok), Wi-Fi (za poplatok) a internetový kútik, reštaurácia, bar, obchod, bazén pre dospelých (dĺžka 25 m), vodný park s bazénom pre deti (povinné kúpacie čapice), whirlpool, slnečníky a ležadlá pri bazéne (za poplatok), animačné programy a miniclub (cca 1/6-31/8), detský kútik, stolný tenis, plážový volejbal, basketbal, bowling, fitness. Tenisové kurty, ihrisko na futbal, požičovňa bicyklov, práčovňa (všetko za poplatok).

Parkování

1 miesto/ mobilhome.

Vzdialenosť od centra

1 km.

Vzdialenosť od pláže

areál nadväzuje na pláž.

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, časť pláže voľná, časť s plážovým servisom za poplatok na mieste.

Zviera

nepovolené.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za mobilhome je zahrnuté: ubytovanie pre 4 osoby, spotreba energií.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 1 €/deň/osoba od 16 rokov (max. 7 nocí).
Nepovinné príplatky v mieste pobytu klimatizácia 5 €/deň, záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 40 €/mobilhome, posteľná bielizeň 20 €/dvojlôžko, 15 €/lôžko, uteráky 10 €/osoba. Kaucia: 100 €/mobilhome.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680.
Lokalita podľa usporiadateľa: Kampánia, Baia Domizia

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 420 158
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

BAIA DOMIZIA
  Taliansko, Kampánia, Baia Domizia

Cena od
82 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 420 158

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
325,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
19,25 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
14,84 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €