BAITA CAROSELLO

Taliansko, Lombardia, Valtellina, Alta Valtellina, Livigno

BAITA CAROSELLO

  Taliansko, Lombardia, Valtellina, Alta Valtellina, Livigno
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

menšia rezidencia se nachádza priamo pri lyžiarskom svahu Carosello.

Ubytovanie

štandardne zariadené apartmány, vždy s vybaveným kuchynským kútom, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, SPR+WC, Wi-Fi (zdarma), apartmány na poschodí majú balkón. B3: (max. 3 osoby) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím lôžkom a kuchynským kútom. B4: (max. 4 osoby) spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom. B5: (max. 5 osôb) spálňa s dvojlôžkom a samostatným lôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, za poplatok 10 €/ deň.

Služby

recepce, lyžiareň, Wi-Fi.

Parkování

pri objekte.

Vzdialenosť od centra

2 km Livigno.

Zviera

povolené len malé, na vyžiadanie, za poplatok 9 €/deň.

Ski

Vzdialenosť od zjazdových tratí: 50 m kabínová lanovka Carosello 3000, časť Livigno - Carosello, 2,5 km zjazdové trate Livigno - Mottolino. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 1,5 km Livigno. Vzdialenosť od skibusu: 50 m skibus. Lyžiarske školy: 50 m Livigno. Požičovňa lyží: 100 - 2 km Livigno. Úschovňa lyží: v rezidencii, verejné Carosello i Mottolino, za poplatok od 4 €/ osoba/ deň.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií, posteľná bielizeň.

Základná cena nezahŕňa

Povinné poplatky splatné na mieste
  • záverečné upratovanie 60 €/ apartmán.
Pobytová taxa
  • cca 1,5 €/osoba/deň.
Kaucia: 150 €/apartmán.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Livigno
  • Miesto podľa CK: Livigno

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 204
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

BAITA CAROSELLO
  Taliansko, Lombardia, Valtellina, Alta Valtellina, Livigno

Cena od
318 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 204

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
1 285,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €