BAITA FRANCISI

Taliansko, Lombardia, Valtellina, Alta Valtellina, Livigno

BAITA FRANCISI

  Taliansko, Lombardia, Valtellina, Alta Valtellina, Livigno
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

príjemná rezidencia leží 500 m od zjazdových tratí Carosello.

Ubytovanie

jednoducho a účelne zariadené apartmány, vždy s vybaveným kuchynským kútom, mikrovlnná rúra, SPR+WC, TV/SAT, telefón. B4: (max. 4 osoby): spálňa s dvojlôžkom, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, za poplatok 10 €/deň (do max. počtu osôb).

Parkování

pri rezidencii (do vyčerpania miest).

Vzdialenosť od centra

900 m Livigno.

Zviera

povolené len malé, na vyžiadanie, za poplatok 5 €/deň.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 500 m lyžiarsky vlek Cassana - časť Livigno - Carosello, 2,5 km zjazdové trate časť Livigno - Mottolino. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 1,5 km Livigno. Vzdialenosť od skibusu: 100 m skibus. Lyžiarske školy: 500 -1.000 m Livigno. Požičovňa lyží: 500 -1.000 m Livigno. Úschovňa lyží: v rezidencii, verejné na Caroselli i Mottolinu, za poplatok od 4 €/osoba/deň.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za apartmán je zahrnuté: ubytovanie, spotreba energií, posteľná bielizeň a uteráky, záverečné upratovanie (mimo kuchynský kút).

Základná cena nezahŕňa

Kaucia: 150 €/apartmán.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Livigno
  • Miesto podľa CK: Livigno

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 208
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

BAITA FRANCISI
  Taliansko, Lombardia, Valtellina, Alta Valtellina, Livigno

Cena od
207 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 208

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
826,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €