Banyan Tree Resort

  Seychely, Mahé

Banyan Tree Resort

    Seychely, Mahé
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet na Seychely.

2: PRÍLET NA SEYCHELY
Prílet na hlavný ostrov Mahé. Transfer do hotela alebo miestny prelet na ostrov Praslin, ubytovanie. Individuálne voľno – kúpanie, opaľovanie, vodné športy.

3 - 8: POBYT NA OSTROVE MAHÉ
Raňajky. Pobyt na ostrove Mahé. Ostrov na severe hornatejší s najdlhšou plážou súostrovia Beu Vallon Bay a hlavným mestom Victoria. Južná časť ostrova kľudnejšia, tiež s mnohými krásnymi piesočnatými plážami a ideálnymi podmienkami pre šnorchlovanie a potápanie. Pobyt na ostrove Praslin. Na ostrove je veľké množstvo nádherných pláží s jemným biely pieskom, romantickými zátokami a rozmanitými skalnými útesmi. Sú tu ideálne podmienky na šnorchlovanie či potápanie.

9: ODLET DO VIEDNE
Raňajky. Transfer na letisko a odlet do Viedne.

10: PRÍLET DO VIEDNE
Prílet do Viedne.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

Popis hotelu Banyan Tree Resort ***** 5*

Popis: luxusný rezort s 36 izbami v samostatných vilách postavených vo viktoriánskom štýle s privátnymi bazénmi sa nachádza v juhozápadnej časti ostrova pri nádhernej piesčitej pláži.

Vybavenie: 2 reštaurácie (možnosť servírovanie jedál priamo do Vašej vily), bar, bazén, kúpele, kadernícke služby a salón krásy.

Pláž: piesočnatá cca 800 m dlhá pláž priamo pri hoteli, odborníkmi hodnotená ako jedna z desiatich najkrajších pláží sveta.

Zábava a šport: fitness centrum, centrum vodných športov (šnorchlovanie, kajaky), joga, tenisový kurt.

Stravovanie: raňajky bufetovým spôsobom, možnosť polpenzie. V resorte sú 3 reštaurácie: Au Jardin d´Espices (medzinárodná kuchyňa), Lamar (kreolská), Saffron (thajská) a La Varangue Bar (drinky a koktejly). K dispozícii je aj Pool Bar (pri bazéne), možnosť večerať vo vlastnej vile, a tiež degustačné večere.

Vybavenie izieb: vila základnej kategórie – plocha 97 m2, poloha vyššie vo svahu s výhľadom na more, kúpeľňa s WC, (vaňa zapustená a deluxe sprcha), spálňa s posteľou king size, klimatizácia, TV, telefón, minibar, trezor, kávovar, fén, separátna veranda s jedálenským stolom, bazén 6 x 2,6 m s ležadlami.

Poznámka: Aktuálne je hotel zatvorený z dôvodu úplnej rekonštrukcie, predpokladaný termín otvorenia je rok 2022.

Základná cena zahŕňa

  • leteckú dopravu Viedeň – Mahé – Viedeň s prestupmi
  • transfery letisko – hotel – letisko
  • 7 x ubytovanie s daným stravovaním
  • asistenciu miestnej CK

Základná cena nezahŕňa

  • letiskové taxy 199,- EUR
  • fakultatívne výlety
  • cestovné poistenie *
Poznámka
  • Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede s 1 alebo 2 prestupmi. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.Termíny je možné lubuvoľne predlžovať. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie.Ak nie je uvedené inak, cena za dieťa je kalkulovaná pre 1 dieťa vo veku 2 -12 rokov pri ubytovaní s dvoma dospelými osobami.Cena nezahŕňa letiskové taxy 199,- EUR a cestovné poistenie.
Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: ESO travel s.r.o., IČO 35858559.
Lokalita podľa usporiadateľa: Mahé, Mahé
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 443 279
Dnes 8–14.30 h

Seychely

Tropické Seychely sú naozajstným rajom našej krásnej modrej planéty. Malebné súostrovie leží východne od Afriky a ako exotický klenot si v tropickom podnebnom pásme nemohlo zvoliť lepšiu polohu. Seychely, to nie sú len belavé pláže, tyrkysové more a aleje paliem, ale taktiež špecifická flóra a fauna a predovšetkým absolútny oddych od nahromadeného stresu. Seychelské súostrovie tvorí celkom 41 tropických ostrovov. Hlavný ostrov nesie názov Mahé a môže sa stať konečnou destináciou aj východiskovým bodom pre poznávanie ďalších obývaných ostrovov. Jednotlivé ostrovy a ostrovčeky sú pomerne rozmanité, preto si môže každý podľa ľubovôle vybrať svoje zákutia. Na Seychelách sú kvalitné hotely prispôsobené západnej klientele a zároveň sú v súlade s okolitou tropickou krajinou. Vydajte sa aspoň raz za život preskúmať tropický raj a pocítiť tú nádheru na vlastnej koži.

Nezáväzná objednávka

Banyan Tree Resort
    Seychely, Mahé

Cena
3 955 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 443 279

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
3 955,00 €
príplatok za noc navyše - osoba
0
369,00 €
príplatok za jednolôžkovú izbu
0
2 443,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
103,80 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
71,60 €