Barceló Tiran Sharm

  Egypt, Sharm El Sheikh, Naama Bay

Barceló Tiran Sharm

    Egypt, Sharm El Sheikh, Naama Bay
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis hotela
Poloha:

Hotel sa nachádza priamo na pláži v zálive Aqaba. Medzinárodné letisko Sharm El Sheikh je vzdialené približne 13 km. Centrum mestečka je vo vzdialenosti asi 3 km od hotela.

Popis:

Hotel je vybavený vstupnou halou s recepciou a lobby barom, kde vo vstupnej hale je k dispozícii aj Wi-Fi pripojenie. Hotel ponúka rôzne vybavenie pre pohodlný a relaxačný pobyt hostí, vrátane troch reštaurácií, viacerých barov, či stráženia detí za poplatok. Nachádza sa tu tiež kaderníctvo a obchod so suvenírmi. Vo vonkajšom areáli sa nachádza krásna záhrada so slnečnou terasou, bazény (niektorý počas zimnej sezóny aj vyhrievaný) a tiež detský bazén.

Ubytovanie:

Štandardné izbysú vybavené kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, WC, sušičom vlasov, telefónom, TV s káblovým pripojením na internet. K dispozícii sú tiež štandardné jednolôžkové izby. Hotel disponuje aj priestrannejšími rodinnými izbami určenými pre početnejšie rodiny.

Rodinné izbysú dve miestnosti oddelené posuvnými dverami.

Superior izbysú moderne zariadené, s rozlohou 45 m2 a sú vybavené podobne ako štandardné izby, na izbe je k dispozícii tiež trezor (zdarma), mini bar (za poplatok), či žehliaca doska. Superior izbu je možné si vybrať za príplatok aj s bočným alebo priamym výhľadom na more. Všetky izby sú klimatizované a majú balkón alebo terasu.

Hotel ponúka ubytovanie tiež v tzv.ekonomických (promo) izbách, ktoré môžu byť znevýhodnené umiestnením – blízko reštaurácie, prípadne diskotéky alebo veľkosťou.

Šport a zábava:

Telocvičňa, stolný tenis, posilňovňa. Za poplatok tenis, rôzne vodné športy a potápačská škola. Taktiež wellness a skrášľovacie procedúry sú za poplatok.
Hotel organizuje večerné podujatia a zábavný program pre hostí.

Deti:

Detský bazén, mini klub.

Stravovanie:

Polpenzia– raňajky a večere formou bufetu.

All inclusive– raňajky, obedy a večere formou bufetu. Počas dňa ľahké občerstvenie, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje.

Ultra All inclusive- možnosť neskorých raňajok a vybrané miestne alkoholické nápoje, vybrané miestne nealkoholické nápoje, vybrané medzinárodné alkoholické nápoje, nápoje podľa karty All Inclusive.

Základná cena zahŕňa

  • Letiskové poplatky

Základná cena nezahŕňa

  • Víza

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: ETI Slovensko s. r. o., IČO 45701822.
Lokalita podľa usporiadateľa: Sharm El Sheikh, Naama Bay
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 450 662
Dnes 8–16 h

Nezáväzná objednávka

Barceló Tiran Sharm
    Egypt, Sharm El Sheikh, Naama Bay

Cena
887 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 450 662

Zájazd

osoba na pevnom lôžku
2
887,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
25,76 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
19,36 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
22,00 €