Bauduen (LCC118)

  Francúzsko, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Bauduen

Bauduen (LCC118)

    Francúzsko, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Bauduen
Pôvodná cena
87 EUR/os

Cena od
82 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 249 657
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Bauduen (LCC118)', 3-pokojový apartmán 65 m2 v 1. patře. Účelně a rustikálně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovkou pro 2 osoby, otevřeným krbem, jídelním stolem a TV se satelitním vysíláním. 1x pokoj s 2x lůžkem. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, myčka, varná konvice, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar) s barem. Koupelna s vanou, oddělené WC. Elektrické topení. 2x balkon. Balkonový nábytek, lehátka (2x). Pěkný výhled na jezero a na krajinu. K dispozici: žehlička. Internet (WiFi, zdarma). Maximálně 1 pes povolen.

Popis

Rustikální chalupa 'Campagne les Oliviers', obklopena stromy a poli. 4 apartmány v domě. V osadě Font Castellan 2 km od centra Bauduen, 17 km od centra Aups, samostatně stojící, slunná, vyvýšená poloha ve svahu, 200 m od jezera. Společné: velká, udržovaná terasovitá zahrada, 3'000 m2 (není oplocena) s rostlinami a stromy, louka. V domě: pračka (společné). Příkrý příjezd k domu (bezbariérový přístup do objektu pomocí nájezdu). Parkovací místo na pozemku. Obchod 2 km, zátoka ke koupání 800 m, jezero Lac de Sainte Croix 200 m. Upozornění: V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Závěrečný úklid
 • Povlečení - 1 sada na každé lůžko
 • Ručníky - 1 sada na každé lůžko

Základná cena nezahŕňa

 • Vratná kauce v hotovosti - 250.0 EUR paušál
 • Topení - 60.0 EUR za týden
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko - 15.0 EUR za osobu
 • Poplatek z pobytu - 0.88 EUR za osobu/den
 • Pes (povolen max. 1) - 20.0 EUR

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Provence-Alpes-Côte d'Azur
 • Miesto podľa CK: Bauduen

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 249 657
Dnes 8–14.30 h

Francúzsko

Francúzsko je okrem Ruska najväčšou európskou krajinou, ktorej súčasť tvorí aj známy ostrov Korzika. Okrem pevninskej časti patria ku krajine aj magické ostrovy Martinik, Réunion alebo súostrovie Francúzska Polynézia. Hlavným mestom je Paríž, romantické mesto plné života a umeleckých zážitkov. Vďaka značnej rozľahlosti francúzskeho územia tu taktiež nájdete zasnežené vrcholy Pyrenejí a Álp, ktoré sú vychýreným rajom pre lyžiarov, rovnako ako aj čarovné Azúrové pobrežie na juhu krajiny. Každý kút tejto osobitej krajiny vám umožní prežiť jedinečné okamihy. Francúzsko je taktiež rajom eurovíkendov a poznávacích zájazdov. Veľmi populárne sú historické pamiatky svetového formátu rozosiate po celej krajine od Normandie až po Azúrové pobrežie. Francúzsko je svetovo najvychýrenejšou vinárskou krajinou, ktorá sa preslávila aj vďaka cyklistike.

Nezáväzná objednávka

Bauduen (LCC118)
    Francúzsko, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Bauduen

Pôvodná cena
87 EUR/os

Cena od
82 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 249 657

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
488,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €