Beau Site 19

  Švajčiarsko, Ovronnaz, Švajčiarske termály, Wallis / Valais, Ovronnaz

Beau Site 19

    Švajčiarsko, Ovronnaz, Švajčiarske termály, Wallis / Valais, Ovronnaz
Číslo zájazdu: 1 252 953
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Beau Site 19', 2-pokojový apartmán. Komfortně a pěkně zařízeno: obývací pokoj/jídelna. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžkem (80 cm, v délce 190 cm). Otevřená kuchyně (3-plotýnkový vařič, trouba). Koupelna s vanou a WC. Balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na hory. Rezervované parkovací místo. Upozornění: nekuřácké ubytování. 1 pes povolen.

Popis

Apartmánový dům 'Beau-Site', 3-podlažní. Na kraji obce, 2 km od centra Ovronnaz, klidná poloha, ve slepé ulici, jižní orientace. Trávníkem. V domě: lyžárna, pračka, sušička (společné, extra), sušárna. Příjezd k domu. Parkovací místo. Obchod, restaurace, autobusová zastávka 400 m, termální bazén 450 m. Tenis 2.3 km, lyžařské sjezdovky 2.3 km, zastávka skibusu 100 m, běžkařské stopy 2.3 km. Upozornění: auto doporučeno. Dětská výbava na dotaz (extra). Skibus zdarma. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko

Základná cena nezahŕňa

  • Vratná kauce v hotovosti nebo kreditní kartou (Visa/Mastercard) - 300.0 CHF paušál
  • Poplatek z pobytu - 3.2 CHF za osobu/den
  • Poplatek z pobytu - děti - 1.6 CHF
  • Poplatek z pobytu - kojenec (0-2)
  • Pes - 35.0 CHF za týden

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Wallis / Valais
  • Miesto podľa CK: Ovronnaz

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 252 953
Dnes 8–14.30 h

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

Beau Site 19
    Švajčiarsko, Ovronnaz, Švajčiarske termály, Wallis / Valais, Ovronnaz

Cena od
153 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 252 953

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
305,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
11,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
8,48 €