Beau Site

  Švajčiarsko, Luzern, Weggis

Beau Site

    Švajčiarsko, Luzern, Weggis
Pôvodná cena
283 EUR/os

Cena od
262 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 252 337
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

1-pokojový apartmán 31 m2, v přízemí. Účelně a útulně zařízeno: 1x pokoj 17 m2 s 1x dvoulůžkem a TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka). Vstup k zahradnímu sezení. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba) s jídelním stolem. Koupelna se sprchou a WC. Zahradní sezení 8 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, zimní zahrada. Částečný na jezero, na hory a na resort. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo u domu u domu. Upozornění: nekuřácké ubytování.

Popis

Dvougenerační dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Beau Site', 3-podlažní. V obci, 1 km od centra, klidná, slunná poloha v obytné čtvrti, 300 m od jezera. Společné: zahrada (oplocená). Zahradní sezení, zahradní nábytek. V domě: ústřední topení, pračka (společné). Příjezd k domu. K domu vede cesta se schody. Parkovací místo u domu. Potraviny, supermarket, pekárna, autobusová zastávka, koupaliště 500 m, jezero Vierwaldstättersee 300 m. Tenis 500 m, jízdárna 800 m, lanovka 1.5 km, dětské hřiště 500 m. Upozornění: majitel objektu bydlí ve stejném domě. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Dětská postýlka (do 2 let)
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko

Základná cena nezahŕňa

  • Vratná kauce v hotovosti - 300.0 CHF paušál
  • Poplatek z pobytu - 3.7 CHF za osobu/den

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Švajčiarsko
  • Miesto podľa CK: Weggis

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 252 337
dnes zatvorené

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

Beau Site
    Švajčiarsko, Luzern, Weggis

Pôvodná cena
283 EUR/os

Cena od
262 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 252 337

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
523,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €