BELLA ITALIA

Taliansko, Friuli Venezia Giulia, Lignano, Lignano Sabbiadoro

BELLA ITALIA

  Taliansko, Friuli Venezia Giulia, Lignano, Lignano Sabbiadoro
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

komplex umiestnený v borovicovom lese a nadväzuje na pláž. Môže ponúknuť veľa športových aktivít a zábavu nie iba pre športové skupiny a sústredenia, ale aj pre rodiny s deťmi.

Ubytovanie

dvojlôžkové izby s možnosťou troch prísteliek PREMIUM a dvojlôžkové izby s možnosťou štyroch prísteliek STANDARD. Izby PREMIUM sú v budovách Pineta, Ancora, Erica, Villa Verde, Alle Vele, Santa Maria, Sol Mare a Villa Primavera. Izby STANDARD sú v budovách: Holiday, Sabbiadoro, Conchiglia, Orchidea, Ondaazzura. PREMIUM (15-20 m2): dvojlôžková izba s možnosťou troch prísteliek, SPR+WC, TV, klimatizácia. STANDARD (18-24 m2): dvojlôžková izba s možnosťou štyroch prísteliek, SPR+WC, TV, klimatizácia.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 3 rokov.

Stravovanie

raňajky formou bufetu, polpenzia albo plná penzia za príplatok. Strava v izbách PREMIUM je v reštaurácii s obsluhou (večere výber z menu, šalátový bufet, dezert alebo ovocie), v izbách STANDARD formou samoobsluhy (výber z menu, šalátový bufet, dezert alebo ovocie). Na vyžiadanie jedlá pre ľudí s potravinovými alergiami alebo vegetariánska strava.

Služby

recepcia, reštaurácie, bar, Wi-fi (v spoločných priestoroch), výťahy, 2 vonkajšie bazény, 2 vnútorné bazény (po celý rok, za 2,5 €/osoba/vstup), aquapark so šmykľavkami (ležadlo za 2 €), animácie pre dospelých a deti, detské ihrisko, miniklub, práčovňa na mince, športoviská uspôsobené pre športy ako: futbal, basketbal, tenis, stolný tenis, volejbal, plážový volejbal, ragby, hokejbal, plávanie (aj kurzy), lukostreľba, tanec, šerm, šach, gymnastika(aj vodná), bojové umenia, posilňovňa (za 2,5 €/osoba/vstup). Olympijský komplex je tvorený plaveckým bazénom (50x25 m) a poloplaveckým bazénom (25x12,5 m) s hľadiskami. Športová hala uspôsobená na organizovanie turnajov v basketbale, volejbale a iných športov.

Parkování

v areáli, nestrážené.

Vzdialenosť od centra

600 m.

Vzdialenosť od pláže

50-500 m.

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (PREMIUM - 1 slnečník + 1 kreslo a 1 ležadlo/izba, STANDARD - 1 slnečník + 2 kreslá/izba) zahrnuté v cene pobytu.

Zviera

nepovolené.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s raňajkami, plážový servis.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • 0,70 €/osoba od 12 rokov/deň (max. 10 nocí).

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680.
Lokalita podľa usporiadateľa: Severný Jadran, Lignano Sabbiadoro

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 419 710
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

BELLA ITALIA
  Taliansko, Friuli Venezia Giulia, Lignano, Lignano Sabbiadoro

Cena
150 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 419 710

Pobyt

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
150,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
16,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
12,72 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €