BELLA SARDINIA

Taliansko, Sardínia, Torre del Pozzo

BELLA SARDINIA

  Taliansko, Sardínia, Torre del Pozzo
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

dobe vybavený kemp umiestnený v zeleni píniových hájov.

Ubytovanie

mobilhomy sú štandardne zariadený, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, klimatizácia, vonkajší priestor so zahradným nábytkom a slnečníkom. M4/6 STANDARD: (max. 4-6 osob, 25 m2) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami (príp. lôžko pre 5.osobu - vyvýšené lôžko, určené pre dieťa do 150 cm a 60 kg), denná miestnosť so sedacím kútom (možnosť rozloženia na lôžko pre 6. osobu) a kuchynský kút, SPR+WC, klimatizácia. Vonkajší priestor so zahradným nábytkom a slnečníkom. 5. a 6. osoba vždy za príplatok (nahlásenie je nutné už pri rezervácii). M4/6 CLASSIC: (max. 4-6 osob) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s dvomi lôžkami (príp. lôžko pro 5. osobu - vyvýšené lôžko, určené pre dieťa do 150 cm a 60 kg), alebo spálňa s poschodovou posteľou a samostatným lôžkom, denná miestnosť so sedacím kútom (možnosť rozloženia na lôžko pre 6. osobu) a kuchynský kút, SPR+WC, klimatizácia. Vonkajší priestor so záhradným nábytkom a slnečníkom. 5. a 6. osoba vždy za príplatok (nahlásenie je nutné už pri rezervácii).

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov za 2 €/deň (do max. počtu osôb), obmedzený priestor.

Služby

recepcia, reštaurácia-pizzeria, bar, internetový kútik, Wi-Fi, obchod, bazén pre dospelých a pre deti so šmykľavkou, ležadlá pri bazéně, detské ihrisko, práčovňa (za poplatok), tenisový kurt, plážový volejbal, minigolf, streľba z luku, futbalové ihrisko, animačné programy pre deti a dospelých (cca od 13/6 do 12/9). Za poplatok - požičovňa bicyklov, skútrov, áut, palíc na minigolf, tenisových rakiet.

Parkování

1 miesto/ mobilhome.

Vzdialenosť od centra

Torre del Pozzo 1,5 km, Oristano 20 km.

Vzdialenosť od pláže

areál nadväzuje na pláž.

Pláž

piesočná s pozvoľným vstupom do mora. Pláž Lido Bella Sardinia s plážovým servisom za poplatok.

Zviera

povolené len malé a stredné, na vyžiadanie, za poplatok v CK (viď cenník) + 20 € poplatok v mieste pobytu za dezinfekciu.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za mobilhome je zahrnuté: ubytovanie pre 4 osoby, spotreba energií.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 1,50 €/osoba/deň.
Nepovinné príplatky v mieste pobytu záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta) 40 €/ mobilhome, posteľná bielizeň 20 €/dvojlôžko, 15 €/lôžko. Kaucia: 100 €/mobilhome.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680.
Lokalita podľa usporiadateľa: Sardínia, Torre del Pozzo

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 420 310
Dnes 8–16 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

BELLA SARDINIA
  Taliansko, Sardínia, Torre del Pozzo

Cena od
38 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 420 310

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
152,00 €
príplatok za pobyt so psom
0
17,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
16,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
12,72 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €