Bella Vista (OPA104)

  Chorvátsko, Kvarner, Opatija, Opatija

Bella Vista (OPA104)

    Chorvátsko, Kvarner, Opatija, Opatija
Pôvodná cena
79 EUR/os

Cena od
75 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 250 565
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Bella Vista (OPA104)', 3-pokojový apartmán 120 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 2x pohovkou pro 2 osoby, otevřeným krbem, TV se satelitním vysíláním a klimatizací. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x dvoulůžkem. 1x pokoj s 1x dvoulůžkem. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, toustovač, varná konvice, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na terasu. Koupelna se sprchou a WC, koupelna s vanou, sprchou a WC. Topení na naftu, klimatizace, horkovzdušné topení. Balkon, terasa. Zahradní nábytek, balkonový nábytek, lehátka. Výhled na moře. K dispozici: dřevo (zdarma). Internet (WiFi, zdarma). Maximálně 1 pes povolen.

Popis

Apartmánový dům 'Bella Vista'. 6 km od centra Opatija, 11 km od centra Ičići, ve svahu, 3 km od moře, 3 km od pláže, ve slepé ulici, v zeleni. Společné: pozemek 1'000 m2 s květinami a stromy, bazén, vyhřívaný (7 x 4 m velký, 130 - 170 cm hluboký, 27.03.-05.11.). Venkovní sprcha, terasa, gril. V domě: přístup na internet, pračka, sušička (společné, extra). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod 200 m, skalnatá pláž 3 km.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Týdenní prádlo (povlečení a ručníky)
  • Poplatek z pobytu
  • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

  • Vratná kauce v hotovosti - 120.0 EUR paušál
  • Pes (povolen max. 1) - 25.0 EUR
  • Přistýlka - 35.0 EUR za týden

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Kvarner
  • Miesto podľa CK: Opatija

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 250 565
dnes zatvorené

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Nezáväzná objednávka

Bella Vista (OPA104)
    Chorvátsko, Kvarner, Opatija, Opatija

Pôvodná cena
79 EUR/os

Cena od
75 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 250 565

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
594,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €