BELLA VISTA RESORT

  Tanzánia, Zanzibar

BELLA VISTA RESORT

    Tanzánia, Zanzibar
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:

POLOHA: 3* HOTEL BELLA VISTA RESORT ZANZIBAR se nachází na jihu Zanzibaru, v rybářské vesnici Kizimkazi, zalité křišťálově čistými vodami Indického oceánu a obklopeni nádhernou divokou přírodou ostrova. UBYTOVÁNÍ: Všechny 8 bungalovů jsou postaveny v tradičním venkovském stylu s veškerým komfortem ako jsou WI-FI, postele, koupelna, fén, sprcha, klimatizace, kosmetika.

VYBAVENÍ A SLUŽBY: Recepce, trezor - bezpečnostní schránka na recepci, úschovna zavazadel, zahrada, terasa, restaurace, bar,bazén. SPORT A ZÁBAVA: Vodní sporty, potápění ...

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Cena zájazdu zahŕňa cenu letenky v optimálnej knihovacej triede. Konečná cena sa tak môže od uvedenej sumy líšiť. Aktuálnu cenu vám radi overíme po zaslaní nezáväznej objednávky.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Time Travel, IČ: 49356861. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Zanzibar
  • Miesto podľa CK: Zanzibar

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 308 583
dnes zatvorené

Tanzánia

Tropický africký raj Tanzánia má veľkú výhodu, že sem môžete za teplom a tropickým počasím cestovať kedykoľvek počas celého roka. Ak by sme však chceli zistiť, kedy je v priebehu roka najvhodnejší čas pre návštevu exotickej Tanzánie, tak pre cestu do severnej Tanzánie a na ostrovy je ideálne obdobie od júla do októbra a od decembra do marca. Pre južnú Tanzániu je to jún a pre západnú máj až október. Tanzánia vznikla zlúčením dvoch pôvodne nezávislých štátov, a to Tanganiky, ktorá leží pri rovnomennom jazere, a Zanzibaru. Krajina na východe Afriky pri Indickom oceáne ťaží najmä z dvoch oblastí cestovného ruchu. Tou prvou sú početné prírodné rezervácie, najznámejšie národné parky na svete a majestátne hory na čele so známym Kilimandžárom. Druhú oblasť tvorí nádherné pobrežie Indického oceánu a ostrov Zanzibar, kde sú jedny z najkrajších pláží na svete.

Nezáväzná objednávka

BELLA VISTA RESORT
    Tanzánia, Zanzibar

Cena
1 660 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 308 583

Zájazd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
1 660,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
96,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
68,52 €