Bellevue (LIS131)

  Francúzsko, Francúzska riviéra, Provence, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Les Issambres

Bellevue (LIS131)

    Francúzsko, Francúzska riviéra, Provence, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Les Issambres
Pôvodná cena
246 EUR/os

Cena od
230 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 248 604
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Bellevue (LIS131)', 3-pokojový apartmán 50 m2, v přízemí. Objekt vhodný pro 2 dospělé osoby + 2 děti. Účelně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s jídelním stolem, TV a klimatizací. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lůžkem (160 cm), koupelnou se sprchou a klimatizací. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžky nad sebou. Otevřená kuchyně (myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, mraznička, elektrický kávovar). Oddělené WC. Terasa částečně krytá. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). Nádherný panoramatický výhled na moře. K dispozici: vysoká židlička pro děti, dětská postýlka. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování. 831070004919K

Popis

Pěkný dvougenerační dům 'Bellevue'. 3 km od centra Les Issambres, 13 km od centra Sainte Maxime, 27 km od centra Saint Tropez, ve svahu, ve vilové čtvrti, 1.2 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 500 m2 (oplocený), udržovaná zahrada, bazén (8 x 4 m velký, 01.01.-31.12.), s bezpečnostním zařízením a čištěním pomocí elektrolýzy soli. Nepravidelný tvar, parkovací místo na pozemku. Obchod 3 km, písečná pláž 2.5 km. Upozornění: majitel objektu bydlí ve stejném domě.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Dětská postýlka / Dětská vysoká židlička / Dětská vanička
 • Závěrečný úklid
 • Poplatek z pobytu
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)
 • Elektřina

Základná cena nezahŕňa

 • Vratná kauce v hotovosti - 300.0 EUR paušál
 • Elektřina - 0.18 EUR za kWh (kilowatt hodinu)
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko - 20.0 EUR za osobu
 • Poplatek z pobytu - děti za osobu/den
 • Poplatek z pobytu - kojenec (0-2)

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Azúrové pobrežie
 • Miesto podľa CK: Les Issambres

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 248 604
dnes zatvorené

Francúzsko

Francúzsko je okrem Ruska najväčšou európskou krajinou, ktorej súčasť tvorí aj známy ostrov Korzika. Okrem pevninskej časti patria ku krajine aj magické ostrovy Martinik, Réunion alebo súostrovie Francúzska Polynézia. Hlavným mestom je Paríž, romantické mesto plné života a umeleckých zážitkov. Vďaka značnej rozľahlosti francúzskeho územia tu taktiež nájdete zasnežené vrcholy Pyrenejí a Álp, ktoré sú vychýreným rajom pre lyžiarov, rovnako ako aj čarovné Azúrové pobrežie na juhu krajiny. Každý kút tejto osobitej krajiny vám umožní prežiť jedinečné okamihy. Francúzsko je taktiež rajom eurovíkendov a poznávacích zájazdov. Veľmi populárne sú historické pamiatky svetového formátu rozosiate po celej krajine od Normandie až po Azúrové pobrežie. Francúzsko je svetovo najvychýrenejšou vinárskou krajinou, ktorá sa preslávila aj vďaka cyklistike.

Nezáväzná objednávka

Bellevue (LIS131)
    Francúzsko, Francúzska riviéra, Provence, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Les Issambres

Pôvodná cena
246 EUR/os

Cena od
230 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 248 604

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
919,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €