Bellevue

  Švajčiarsko, Wallis / Valais, La Tzoumaz

Bellevue

    Švajčiarsko, Wallis / Valais, La Tzoumaz
Číslo zájazdu: 1 252 628
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Bellevue', 3-pokojový apartmán 49 m2 v 3. patře. Světlý interiér, jednoduše a účelně zařízeno: otevřený obývací pokoj/jídelna s jídelním stolem, kuchyňským koutem, TV a TV se satelitním vysíláním. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x dvoulůžkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžky nad sebou (90 cm, v délce 200 cm), 1x sklápěcím skříňovým lůžkem (90 cm, v délce 200 cm). Malá, otevřená kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, gril, elektrický kávovar, gril na raclette, fondue set (na sýrové fondue)). Koupelna s vanou, sprchou a WC. Topení. Velký balkon, jihovýchodní orientace. Pěkný výhled na hory. K dispozici: pračka (extra). Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo č.. 207. Upozornění: Vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. Maximálně 1 pes povolen. Bez výtahu.

Popis

Rodinný dům 'Bellevue'. V centru obce, klidná, slunná poloha. V domě: pračka (společné). Příjezd k domu. Potraviny, restaurace, pekárna, krytý bazén 100 m, termální bazén 18 km. Tenis 800 m, sedačková lanovka 1 km, kabinková lanovka, zastávka skibusu, lyžařská škola, lyžařská školička, sáňkařská dráha, kluziště 100 m. Upozornění: skibus zdarma. Předání klíčů probíhá v agentuře 4vallees4saisons.com ve městě La Tzoumaz.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Poplatek z pobytu
 • Poplatek z pobytu - děti
 • Ekologická daň

Základná cena nezahŕňa

 • Dětská postýlka (do 2 let) - 30.0 CHF za týden
 • Kauce kreditní kartou Visa / Mastercard - 300.0 CHF paušál
 • Pes (povolen max. 1) - 50.0 CHF

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Wallis / Valais
 • Miesto podľa CK: La Tzoumaz

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 252 628
Dnes 8–14.30 h

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

Bellevue
    Švajčiarsko, Wallis / Valais, La Tzoumaz

Cena od
251 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 252 628

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
1 004,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
24,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
19,08 €