Bergfeld (SIX171)

  Rakúsko, Tirolsko, Spiss-Samnaun

Bergfeld (SIX171)

    Rakúsko, Tirolsko, Spiss-Samnaun
Pôvodná cena
87 EUR/os

Cena od
83 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 694
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

'Bergfeld (SIX171)', 3-pokojový apartmán 65 m2, v horním patře, jihovýchodní orientace. Světlý interiér, pěkně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovkou pro 2 osoby, jídelním koutem a TV se satelitním vysíláním. 2x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon, východní orientace a jižní orientace. Otevřená kuchyně (myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, toustovač/topinkovač, varná konvice, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. Topení na naftu. Koberec. 2x balkon. Balkonový nábytek. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo (2 auta). Pokud je v rekreačním objektu méně hostů než je maximální možný počet osob, pak nejsou k dispozici všechny bytové jednotky.

Popis

Rodinný dům 'Bergfeld', 1'630 m n.m., 4-podlažní. 5 apartmánů v domě. V centru obce Spiss 8 km od centra Samnaun, 42 km od centra Landeck, ve svahu. Společné: terasovitá zahrada s trávníkem. Zahradní sezení, zahradní nábytek. V domě: sauna, lyžárna, sušák lyžařských bot. Donáška pečiva. Parkovací místo (omezený počet míst) na pozemku. Obchod 7 km, supermarket 9 km, železniční stanice 'Landeck' 42 km, koupaliště 9 km, krytý bazén 6 km. Golfové hřiště (9 jamek) 40 km, horská železnice 7 km, lyžařský vlek 7 km, zastávka skibusu 5 m, lyžařská škola 7 km. Upozornění: skibus zdarma. Skibus zdarma jezdí do lyžařského střediska Samnaun/Ravaisch (Silvretta-Skiarena) zdarma. Upozornění: majitel objektu bydlí ve stejném domě.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Povlečení a ručníky
  • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

  • Vratná kauce v hotovosti - 150.0 EUR paušál
  • Poplatek z pobytu - 2.2 EUR za osobu/den

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Tirolsko
  • Miesto podľa CK: Spiss-Samnaun

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 251 694
dnes zatvorené

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Bergfeld (SIX171)
    Rakúsko, Tirolsko, Spiss-Samnaun

Pôvodná cena
87 EUR/os

Cena od
83 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 694

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
493,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
24,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
19,08 €