Best Western Plus Premium Inn

  Bulharsko, Slnečné pobrežie

Best Western Plus Premium Inn

    Bulharsko, Slnečné pobrežie
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Úvod

Komfortný hotel, ktorý má ideálnu polohu blízko pláže a zároveň v srdci obľúbeného a živého letoviska, vhodný pre všetky kategórie dovolenkárov.

Poloha

Hotel je ideálne situovamý neďaleko pláže, v centre vyhľadáveného a rušného letoviska Slnečné pobrežie. Najbližšie nákupné možnosti, supermarkety, reštaurácie, bary, diskotéky či iné atrakcie nájdete v blízkom okolí hotela. Starobylé mestečko Nesebar s unikátnou historickou časťou je vzdialené 5 km od hotela.
Hotel je od letiska Burgas (BOJ) vzdialený cca 27 km.

Hotel

vstupná hala s 24-hodinovou recepciou, Wi-Fi pripojenie, vonkajší bazén s detskou časťou a tobogánmi, areál hotela s ležadlami a slnečníkmi zdarma, lobby bar, bar pri bazéne, hotelová reštaurácia, konferenčná miestnosť, mini market

Izby

Hotel ponúka dvojlôžkové izby (s možnosťou prístelky formou rozkladacej pohovky) alebo suity pre 4 osoby (2 lôžka v spálni a rozkladacia pohovka pre 2 osoby v obývacej časti). Všetky izby majú balkón a kúpeľňu so sprchou a WC a sú vybavené s klimatizáciou, káblovou TV a bezplatným Wi-Fi, sušičom na vlasy, minibarom (za poplatok), setom na kávu a čaj.

Stravovanie

raňajky, polpenzia, all inclusive – raňajky, obedy a večere sú servírované formou bufetových stolov. All inclusive - bufetové raňajky, obedy, večere, počas dňa vo vybraných hodinách malé občerstvenie/snack, miestne vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje v areáli hotela.

Pláž

8 km dlhá a široká piesočnatá pláž s pozvoľnýcm vstupom do mora je vzdialená len pár minút od hotela (cca 400 m). Ležadlá, slnečníky a vodné športy na pláži sú za poplatok.

Základná cena zahŕňa

  • letecká doprava
  • letiskové poplatky a príručná batožina
  • 5x ubytovanie vo vybranom hoteli s vybraným stravovaním: Polpenzia - Half Board (HB)
  • transfer letisko - hotel - letisko
  • poistenie insolventnosti

Základná cena nezahŕňa

  • doporučený príplatok za cestovné poistenie
  • vstupy (múzeá a pamiatky) a výlety
  • miestne taxy
  • registrovanú batožinu do podpalubia (možnosť príplatku)
  • služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne)

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: SOLARTOUR, s.r.o., IČO 44665491.
Lokalita podľa usporiadateľa: Burgas, Slnečné pobrežie
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 688 188
Dnes 8–16 h

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Nezáväzná objednávka

Best Western Plus Premium Inn
    Bulharsko, Slnečné pobrežie

Cena
439 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 688 188

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
439,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno) - dospelý
2
11,76 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno) - dieťa do 18 rokov
0
7,26 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €