BHMS City Campus

  Švajčiarsko, Luzern

BHMS City Campus

    Švajčiarsko, Luzern
Číslo zájazdu: 1 252 128
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

3-pokojový apartmán 66 m2. Účelně a útulně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s kabelovou TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 2x pokoj, každý pokoj s 2x lůžkem (90 cm, v délce 200 cm). Kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba, elektrický kávovar). Koupelna s vanou a WC. Balkon. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: nekuřácké ubytování.

Popis

Komfortní apartmánový dům 'BHMS City Campus'. V centru obce Luzern, centrální poloha, 500 m od jezera, 50 m od řeky. V domě: WiFi, výtah, ústřední topení, pračka (společné, extra). Snídaně plná penze polopenze na možná (extra). Příjezd k domu. Společné garáže (extra) u domu veřejné kryté parkoviště 30 m. Obchod 50 m, restaurace, autobusová zastávka 100 m, železniční stanice 'Luzern' 1 km. Jezera v okolí: Vierwaldstättersee 500 m. Upozornění: dálnice v blízkosti. Hlavní silnice v blízkosti. Fotografie uvádí příklad apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu. Prosím, obraťte se ohledně informací o škole přímo na BHMS Luzern (obchodní hotelová škola). «Luzern-karta pro hosty» je v ceně zahrnuta (vlak/autobus zdarma).

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
  • Poplatek z pobytu
  • Přistýlka

Základná cena nezahŕňa

  • Kauce kreditní kartou Visa / Mastercard - 300.0 CHF paušál

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Švajčiarsko
  • Miesto podľa CK: Luzern

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 252 128
Dnes 8–14.30 h

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

BHMS City Campus
    Švajčiarsko, Luzern

Cena od
466 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 252 128

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
1 862,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
24,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
19,08 €