BIANCANEVE

  Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Cogolo, Pejo

BIANCANEVE

    Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Cogolo, Pejo
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

rodinný hotel, ktorý sa nachádza na úpätí Národného parku Stelvio a obklopujú ho Dolomity. Ponúka reštauráciu, wellness centrum a záhradu o rozlohe 5 000 m2.

Ubytovanie

dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek, SPR + WC, fén, LCD TV, trezor. POZOR na vyžiadanie, izby s balkónom za príplatok.

Postieľka

na vyžiadanie.

Stravovanie

raňajky formou bufetu, 3-chodové večere na výber ze 3 menu, šalátový bufet a dezertmi. Vegetariánska strava a detské menu na vyžiadanie.

Služby

recepcia, reštaurácia, bar, výťah, spoločenská miestnosť s TV, Wi-Fi (v celom hoteli zdarma), detský salónik, detské ihrisko, veľká záhrada. Wellness: / sauna, turecký kúpeľ, relaxačná zóna, solárium (len v určené dni, na vyžiadanie).

Parkování

v garáži € 8/noc (nutné objednať pri rezervácii, obmedzený počet miest), vedľa hotela (pokiaľ je voľné miesto).

Vzdialenosť od centra

1 km Cogolo di Pejo.

Zviera

povolené len malé, za poplatok 25 € (domáce zvieratá nie sú povolené v spoločných priestoroch).

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 50 m lyžiarsky vlek Biancaneve, 4 km zjazdové trate Pejo. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 1 km trate Cogolo di Pejo. Vzdialenosť od skibusu: 10 m. Lyžiarske školy: 50 m, 4 km. Požičovňa lyží: 50m, 4 km. Úschovňa lyží: v hoteli, verejné pri kabínovej lanovke Pejo 3000, za poplatok.

Základná cena zahŕňa

  • Cena za osobu zahŕňa: ubytovanie s polpenziou, vstup do wellness (k dispozícii len v určené dni).

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (ak sú vyžadované)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Pejo
  • Miesto podľa CK: Cogolo di Pejo

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 012
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

BIANCANEVE
    Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Cogolo, Pejo

Cena
412 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 012

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
412,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €