Bildji

  Švajčiarsko, Grächen, Saas-Fee, Wallis / Valais, Staldenried

Bildji

    Švajčiarsko, Grächen, Saas-Fee, Wallis / Valais, Staldenried
Číslo zájazdu: 1 253 105
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

3-pokojová chata 120 m2 na 2 podlažích. Rustikálně a útulně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s krbovými kamny a TV se satelitním vysíláním (plochá obrazovka). Vstup k zahradnímu sezení. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnková sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Tschiboo)) s jídelním stolem. Ve spodním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x lůžkem. Koupelna s vanou a WC. Elektrické topení, topení dřevem. Zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka (4x). Velmi pěkný výhled na hory, do údolí a na krajinu. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Rezervované parkovací místo, 200 m, 200 m. Kapacita Wi-Fi je omezená.

Popis

Útulná, rustikální chata 'Bildji', 1'500 m n.m., 2-podlažní, postavená v roce 1881, renovovaná v roce 2005, obklopena stromy a loukami. Nad Staldenried, 5 km od centra, samostatně stojící, klidná, slunná poloha ve svahu, 5 km od sjezdovek, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, přírodní zahrada, louka. Zahradní sezení, gril. V domě: sauna, pračka. Úzký příjezd končí 200 m od domu (horská cesta). V zimě nutné sněhové řetězy, v zimě doporučen vůz s pohonem 4x4. K domu vede 200 m příkrá pěšina. Parkovací místo 200 m. Potraviny 5 km, restaurace 5 km, železniční stanice 'Stalden' 10 km. Lanovka 5 km, lyžařský vlek 5 km, lyžařské centrum 5 km, lyžařské sjezdovky 5 km, sáňkařská dráha 5 km. Turistické oblasti: Gspon - Saastal. Upozornění: auto doporučeno.

Základná cena zahŕňa

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
  • Poplatek z pobytu

Základná cena nezahŕňa

  • Vratná kauce - 300.0 CHF paušál

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

  • Lokalita podľa CK: Wallis / Valais
  • Miesto podľa CK: Staldenried

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 253 105
dnes zatvorené

Švajčiarsko

Švajčiarsko je nádherná a bohatá alpská krajina. Na jej území možno stráviť skvelú zimnú i letnú dovolenku. Tamojšie služby sú na najvyššej možnej úrovni. Hlavným mestom je Bern. Južnú a strednú časť krajiny zaberajú majestátne Alpy, ktoré tvoria asi 60 % celkovej rozlohy. K najznámejším patria Walliské Alpy v kantóne Valais na južnej hranici s Talianskom, v ktorých sa nachádza masív Monte Rosa s najvyššou horou Dufourspitze (4 634 m n. m.) i presláveným Matterhornom. Významné sú tiež Bernské Alpy. V zimnom období sa o pohodlie turistov starajú špičkové lyžiarske areály. V lete zase môžete pri horských túrach obdivovať asi 1 500 jazier a 1 600 ľadovcov. Švajčiarsko je známe aj svojimi kúpeľmi a wellness centrami. Krajina je vďaka svojej vyspelosti a nezávislosti vysoko vyhľadávaná najzámožnejšími turistami celého sveta. Pridajte sa k nim.

Nezáväzná objednávka

Bildji
    Švajčiarsko, Grächen, Saas-Fee, Wallis / Valais, Staldenried

Cena od
579 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 253 105

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
1 735,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
24,75 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
19,08 €