Birkenwald

  Rakúsko, Tirolsko, Seefeld in Tirol

Birkenwald

    Rakúsko, Tirolsko, Seefeld in Tirol
Pôvodná cena
225 EUR/os

Cena od
210 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 670
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis ubytování

2-pokojový apartmán 53 m2. Komfortně a útulně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovkou pro 2 osoby, TV se satelitním vysíláním a rádiem. 1x pokoj s 2x lůžkem. Kuchyně (4-plotýnkový vařič, trouba). Koupelna s vanou a WC. Balkon. K dispozici: telefon. Internet (WiFi, zdarma). 1 pes povolen. V každém bytě individuální zařízení: skříňová dvojpostel nebo pohovka pro dva. Dvoulůžkový pokoj nebo pokoj s dvoulůžkem. Balkon nebo terasa.

Popis

Seefeld: Velký, komfortní apartmánový dům 'Birkenwald'. 300 m od centra, klidná, slunná poloha, 600 m od jezera, 200 m od sjezdovek. Společné: velká zahrada, louka k odpočinku, vnitřní bazén. Sprcha/WC u bazénu, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V domě: recepce, společenská místnost s TV, sauna, solárium (extra), kulečník/biliard, herna, stolní fotbal, výtah, odkládací místnost na kola, sluneční terasa, pračka (společné, extra). Výměna povlečení 1x týdně. Donáška pečiva. Příjezd k domu. Parkovací místo, společné garáže (extra). Obchod, supermarket 300 m, restaurace 200 m, pěší zóna 300 m, centrum dostupné pěšky během 4 min. Železniční stanice 300 m, jezero ke koupání 'Wildsee' 600 m. Golfové hřiště 200 m, tenisová hala 600 m, sportovní centrum 500 m, horská železnice, lyžařské centrum 200 m, zastávka skibusu 100 m, běžkařské stopy 200 m. Upozornění: Fotografie uvádí příklad apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu. Dobíjecí stanice elektromobilů / dobití: 5 EUR.

Základná cena zahŕňa

 • ERV storno pojištění
 • Náklady na energii
 • Závěrečný úklid
 • Prádlo (povlečení a ručníky) - 1 sada na každé lůžko
 • Bezdrátové připojení k internetu (WIFI)

Základná cena nezahŕňa

 • Vratná kauce v hotovosti - 200.0 EUR paušál
 • Garáž 1x - 7.0 EUR za den
 • Garáž 1x - 12.0 EUR
 • Poplatek z pobytu - 2.8 EUR za osobu/den
 • Pes - 12.0 EUR

Informácie o objekte

Prenájom tohto objektu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej agentúry Interhome, ktorá ho ponúka na prenájom. Upozorňujeme, že spoločnosť Interhome IČ: CH-020.3.913.701-6 si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok prenájmu objektu a právo prenájom zrušiť aj po uzavretí záväznej prihlášky.

 • Lokalita podľa CK: Tirolsko
 • Miesto podľa CK: Seefeld in Tirol

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 251 670
dnes zatvorené

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Nezáväzná objednávka

Birkenwald
    Rakúsko, Tirolsko, Seefeld in Tirol

Pôvodná cena
225 EUR/os

Cena od
210 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 251 670

Pobyt

cena za celou ubytovací jednotku
1
839,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
22,00 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
16,96 €