BLU HOTEL ACQUASERIA

  Taliansko, Lombardia, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Val di Sole, Ponte di Legno

BLU HOTEL ACQUASERIA

    Taliansko, Lombardia, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Val di Sole, Ponte di Legno
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

hotel s príjemnou atmosférou je umiestený v údolí Camonica, neďaleko zjazdových tratí.

Ubytovanie

dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek (Standard) a dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek (Junior Suite). Standard: (20 m2) dvojlôžkové izby možnosťou dvoch prísteliek, SPR+WC, fén, TV, trezor, minibar. Junior Suite: (26-30 m2) dvojlôžkové izby s dvomi prístelkami, SPR+WC, fén, TV, trezor, minibar.

Postieľka

na vyžiadanie, pre dieťa do 3 rokov, za poplatok 8€/deň.

Stravovanie

raňajky formou švédskeho stola, večere servírované, výber z menu, šalátový bufet.

Služby

recepcia, bar, reštaurácia, TV miestnosť, Wi-Fi, detský kútik, biliárd, fitness.Hotelový skibsu za poplatok 1 €/osoba/deň. Wellnes: malý bazén (vstup pre dieťa do 16 rokov je možný iba s doprovodom dospelej platiacej osoby a to vo vyhradený čas (14:00-15:30). Sauna, turecké kúpele, vírivka, ľadová fontána (všetko za poplatok 15€/osoba/deň, 50€/osoba/týždeň), vstup povolení osobám straším 16 rokov.

Parkování

pri hoteli (do vyčerpania miest), garáž za poplatok 10€/deň.

Vzdialenosť od centra

500 m Ponte di Legno.

Zviera

povolené iba malé, na vyžiadanie (za poplatok 20 €/deň).

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 500 m zjazdových tratí Ponte di Legno. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 2 km Ponte di Legno. Vzdialenosť od skibusu: 50 m. Lyžiarske školy: 800 m. Požičovňa lyží: 500 - 900 m. Úschovňa lyží: v hoteli, verejné pri zjazdových tratiach Ponte di Legno, za poplatok cca 4€/osoba/deň.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou, vstup do fitness.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • 1,5 - 2,5€/osoba/deň.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Ponte di Legno
  • Miesto podľa CK: Ponte di Legno

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 335 955
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

BLU HOTEL ACQUASERIA
    Taliansko, Lombardia, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Val di Sole, Ponte di Legno

Cena
631 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 335 955

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
631,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €