BLU HOTEL NATURA SPA

  Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Folgaria, Folgaria / Lavarone

BLU HOTEL NATURA SPA

    Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Folgaria, Folgaria / Lavarone
Číslo zájazdu: 1 336 001
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

luxusný hotel s wellness sa nachádza 2 km od zjazdových tratí Folgaria - Costa.

Ubytovanie

dvojlôžkové izby (Standard) a dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek (Superior). Standard: dvojlôžkové izby, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma, max. 2 zariadenia), niektoré s balkónom. Superior (max. 3 osoby): dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma, max. 2 zariadenia), niektoré s balkónom.

Postieľka

na vyžiadanie pre dieťa do 2 rokov, za poplatok 8 €/deň.

Stravovanie

raňajky formou švédskeho stola, večere servírované, výber z menu, šalátový bufet, dezert.

Služby

recepcia, reštaurácia, bar, v lobby Wi-Fi (zdarma), spoločenská miestnosť s TV, kongresový sál, výťah, lyžiareň. Wellness: bazén (povinná čiapka), 3x sauna, turecké kúpele, vírivka, relaxačný kútik. Deti od 2 do 16 rokov (doprovod dospelej osoby) majú povolený vstup len do bazéna, a to vo vyhradených hodinách (14:00-15:30).

Parkování

pri hoteli alebo garáži (zdarma, do vyčerpania miest).

Vzdialenosť od centra

300 m Folgaria.

Zviera

povolené len malé, na vyžiadanie, za poplatok 20 €/deň.

Ski

Vzdialenosť od zjazdoviek: 2 km zjazdové trate Folgaria, časť Costa. Vzdialenosť od bežeckých tratí: 7 km Passo Coé. Vzdialenosť od skibusu: 50 m. Lyžiarske školy: 2 km. Požičovňa lyží: 500 m Folgaria, 2 km Costa. Úschovňa lyží: v hoteli, veřrjná úschovňa v Costa, pri zjazdových tratiach, za poplatok od 3 €/osoba/pár lyží/deň.

Základná cena zahŕňa

  • V cene za osobu je zahrnuté: ubytovanie s polpenziou, vstup do wellness.

Základná cena nezahŕňa

Pobytová taxa
  • cca 2 €/osoba/deň.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Lokalita podľa CK: Folgaria / Lavarone
  • Miesto podľa CK: Folgaria

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 336 001
Dnes 8–14.30 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

BLU HOTEL NATURA SPA
    Taliansko, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Folgaria, Folgaria / Lavarone

Cena
658 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 336 001

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
658,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
27,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
21,20 €