Termín:
21. 9. – 28. 9. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Bratislava
Strava:
all inclusive
Pôvodná cena:
625  EUR
Cena za osobu:
Nezáväzná objednávka

Popis ubytovania a programu zájazdu

Poloha

Tento príjemný a elegantný hotel je situovaný  v južnej časti letoviska, vzdialený od centra cca 600 m a vo vzdialenosti cca 2 kilometre od starého Nesebaru. V okolí sú reštaurácie, bary a obchody.  Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do vody sa nachádza priamo pred hotelom. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie a pre ľudí, ktorí si potrpia na dobrý štandard ubytovania aj služieb.

Ubytovanie

K dispozícii sú: dvojlôžkové izby, apartmány pre 2-6 osôb (jedna al. dve spálne+obývacia izba)
Všetky komfortné izby majú centrálnu klimatizáciu, TV/SAT, telefón, minichladničku, vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy, balkón alebo terasu.

Služby hotela

recepcia s trezorom (za poplatok), Wi-Fi (bezplatne vo verejných priestoroch), zmenáreň, výťahy, reštaurácia, lobby bar, snack bar pri bazéne, vonkajší bazén, detský bazén, terasa na slnenie, ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma), hotelová časť pláže, minimarket, obchod so suvenírmi, fitness, Spa centrum, masáže (za poplatok), zábavný program, stolný tenis, aerobic, šípky, biliard (za poplatok)

Stravovanie

Možnosti stravovania: All inclusive
Raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov
Neskoré raňajky
Popoludňajšie občerstvenie (12.00 - 18.00)
Nočné občerstvenie (21.30 - 23.00)
Neobmedzená konzumácia nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby a vybraných značkových nápojov (10.00 - 23.00)

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Obsah ceny

Základná cena zahŕňa

    letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Základná cena nezahŕňa

    služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Doklady o poistení jednotlivých cestovných kancelárií nájdete tu. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie Solartour, ktorá zájazd organizuje.

  • Lokalita podľa CK: Burgas
  • Miesto podľa CK: Slnečné pobrežie

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.