Blue Sea Lagos De Cesar

  Španielsko, Kanárske ostrovy, Tenerife, Puerto de Santiago

Blue Sea Lagos De Cesar

    Španielsko, Kanárske ostrovy, Tenerife, Puerto de Santiago
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Úvod

Vďaka svojej výhodnej polohe, neďaleko peknej pláže a v blízkosti nákupných možností, hotel spĺňa všetky predpoklady pre skvelý dovolenkový zážitok. Je vhodnou voľbou pre všetky vekové kategórie, pre tých, ktorí chcú len relaxovať pri pláži, ale aj pre tých, ktorí chcú spoznať zaujímavé okolie.

Poloha

Hotel je situovaný v stredisku Puerto de Santiago, necelých 300 m od centra s reštauráciami, kaviarňami, barmi a nákupnými možnosťami. Hotel sa nachádza v blízkosti pobrežia oceánu, no najbližšia piesočnatá pláž je vzdialená 500 m od hotela. Vzdialenosť od letiska TFS je cca 45 km.

Hotel

vstupná hala s recepciou, lobby, bufetová reštaurácia, salon bar, pool bar, vonkajší bazén so slnečnou terasou, ležadlami a slnečníkmi zdarma, chill out zóna, detský bazén, detské ihrisko, medzinárodný hotelový zábavný a animačný program pre deti a dospelých, výťah, Wi-Fi pripojenie zdarma, plážové osušky (za depozit), menšia posilňovňa, požičovňa áut

Izby

K dispozícii sú juior suity (spálňa s dvojlôžkom, obývacia časť s rozkladacou pohovkou). Všetky suity majú vlastnú kúpeľňu so sprchou a WC, fén, klimatizáciu, TV, WI-FI pripojenie, telefón, minibar (za poplatok), trezor (za poplatok) a balkón alebo terasu s posedením.

Stravovanie

raňajky, polpenzia, plná penzia, all inclusive formou bufetových stolov. All inclusive – raňajky, obedy, večere vrátane nápojov v hlavnej hotelovej reštaurácii. Počas dňa vo vybraných hodinách malé občerstvenie, teplé a studené snacky, šaláty, zmrzlina, káva, čaj a koláčiky. Miestne vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje v areáli hotela.

Pláž

Piesočnatá pláž Playa de la Arena s tmavým vulkanickým pieskom a pozvoľným vstupom do mora sa nachádza 500 m od hotela. Ležadlá, slnečníky a vodné športy na plážach sú za poplatok.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: SOLARTOUR, s.r.o., IČO 44665491.
Lokalita podľa usporiadateľa: Tenerife, Puerto de Santiago
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 450 268
Dnes 8–14.30 h

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Nezáväzná objednávka

Blue Sea Lagos De Cesar
    Španielsko, Kanárske ostrovy, Tenerife, Puerto de Santiago

Pôvodná cena
840 EUR/os

Cena
799 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 450 268

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
799,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
25,76 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
19,36 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
22,00 €