Blue Sea Puerto Resort

  Španielsko, Kanárske ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz

Blue Sea Puerto Resort

    Španielsko, Kanárske ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Úvod

Hotelový komplex Blue Sea Puerto Resort sa skladá z dvoch hotelov: Blue Sea Canarife Palace a Blue Sea Bonanza Palace. Tento príjemný komplex sa nachádza v meste Puerto de la Cruz, v blízkosti najlepších pláží v severnej oblasti Tenerife .

Poloha

Hotel je situovaný v obľúbenom stredisku Puerto de la Cruz a najbližšie nákupné možnosti, reštaurácie, kaviarne a bary nájdete už v okolí hotela. Najbližšia pláž je vzdialená 1,5 km od hotela. Hotelový rezort s príjemnou atmosférou je situovaný 1,5 km od centra letoviska, v pokojnej štvrti La Paz. Hotel sa nachádza 90 km od letiska.

Hotel

vstupná hala s recepciou, lobby, bufetová reštaurácia, pool bar, 2 vonkajšie bazény, detský bazén, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, udržiavaná záhrada, krytý bazén (november - apríl), detské ihrisko, medzinárodný hotelový zábavný program, bezplatné WI-FI pripojenie, výťah, posilňovňa, tenisový kurt, parkovanie (za poplatok)

Izby

K dispozícii sú štandardné izby (max. 2 dosp. a 1 dieťa) a superior izby (max. 3 dosp. a 1 dieťa), ktoré majú výhľad do okolia alebo na morskú stranu. Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou s WC a sušičom vlasov, klimatizáciou, SAT TV, telefónom, Wi-Fi pripojením, minibarom (za poplatok), trezorom (za poplatok), balkónom. 

Stravovanie

raňajky, polpenzia alebo all inclusive formou bufetových stolov. All inclusive – raňajky, obedy, večere v hotelovej reštaurácii v hlavnej budove. Počas dňa medzi jedlami ľahké občerstvenie, zákusok, čaj alebo káva v snack bare, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby.

Pláž

Prírodná pláž Playa Mariánez s hrubším tmavozrnným pieskom a miestami s okruhliakmi sa nachádza cca 1,5 km od rezortu. Známejšia pláž Playa Jardin s tmavým pieskom a pozvoľnejším vstupom do mora je vzdialená cca 3,5 km. Slnečníky, ležadlá a vodné športy na pláži sú za poplatok

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: SOLARTOUR, s.r.o., IČO 44665491.
Lokalita podľa usporiadateľa: Tenerife, Puerto de la Cruz
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 450 278
Dnes 8–14.30 h

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Nezáväzná objednávka

Blue Sea Puerto Resort
    Španielsko, Kanárske ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz

Pôvodná cena
803 EUR/os

Cena
766 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 450 278

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
766,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
25,76 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
19,36 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
22,00 €