Bon Repos Hotel

  Španielsko, Costa del Maresme, Katalánsko, Calella

Bon Repos Hotel

    Španielsko, Costa del Maresme, Katalánsko, Calella
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Bon Repos Hotel sa nachádza na fantastickom mieste, v obľúbenom letovisku Calella, len 350 m od dlhej, piesočnatej pláže. V neďalekom centre kozmopolitného letoviska môžu hostia využiť rad príjemných reštaurácií, pouličných kaviarní, barov a nočný život. Hotel ponúka celý rad zariadení a vybavenia v uvoľnenej atmosfére.
Vzdialenosť od letiska GRO cca 40 km.
Vzdialenosť od letiska BCN cca 69 km.

Ubytovania

K dispozícii sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek.
Hotel Bon Repos ponúka 147 priestranných, pohodlne zariadených izieb, plne vybavených kúpeľňou, satelitnou TV, telefónom s priamou voľbou, klimatizáciou a trezorom (za poplatok). Všetky izby majú terasu alebo balkón, ktorý ponúka skvelý výhľad.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, zmenáreň, trezor (na recepcii), práčovňa, turistické informácie, konferenčné/zasadacie/banketové miestnosti, služby pre telesne postihnutých, upratovanie. Veľký vonkajší bazén, priestranná slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi, záhrada, biliard, vírivka. Ďalšie športové aktivity a vybavenie sú k dispozícii na prenájom/požičanie, vrátane tenisu, plachtenia, kanoistiky, surfovania a vodných športov. Vonkajší bazén, detský kútik, mini klub (počas letnej sezóny).

Stravovanie

Možnosť stravovania: bez stravy, raňajky, polpenzia, plná penzia, all inclusive
Raňajky formou bufetu, Reštaurácia, denne: 08:00-09:30.
Obed, bufet, Reštaurácia, denne: 12:45-14:00.
Večere formou bufetu, Reštaurácia, denne: 19:00-21:00.
Občerstvenie, Bar pri bazéne (hamburgery, párky v rožku, sendviče, zmrzlina a čipsy), denne: 10:00-18:30.
Nápoje:
Miestne alkoholické nápoje, mieste nealkoholické nápoje; pivo; Vináreň, denne: 10:00-23:15.
Hlavné jedlá sa podávajú v reštaurácii formou bufetu, ľahšie jedlá a občerstvenie ponúka kaviareň s barom vedľa bazéna. Nápoje sú podávané v halovom bare a v kaviarni s barom pri bazéne. Počas letnej sezóny sa organizuje kompletný zábavný program, vrátane diskotéky, živej hudby, vystúpení a tanca.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Základná cena zahŕňa

  • letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Základná cena nezahŕňa

  • služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu, miestna taxa 0,45-2,50 €/osoba/noc (podľa kategórie hotela)

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: SOLARTOUR, s.r.o., IČO 44665491.
Lokalita podľa usporiadateľa: Costa Brava, Calella
Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie.

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 451 204
Dnes 8–16 h

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Nezáväzná objednávka

Bon Repos Hotel
    Španielsko, Costa del Maresme, Katalánsko, Calella

Pôvodná cena
682 EUR/os

Cena
522 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 451 204

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
522,00 €
príplatok za batožina do podpalubia max 20kg /cena za kus
0
64,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
16,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
12,72 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 6 dní
0
37,00 €