BORGO GUGLIELMO

Taliansko, Toskánsko, Cecina

BORGO GUGLIELMO

  Taliansko, Toskánsko, Cecina
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Charakteristika

príjemná rezidencia s bohatou ponukou služieb, bude ideálna pre rodinnú a relaxačnú dovolenku. Môžete kombinovať dovolenku obklopenú zeleňou a stráviť čas pri mori, najbližšia pláž cca 6 km Mazzanta di Vada.

Ubytovanie

pekné apartmány zariadené v toskánskom štýle, s vybaveným kuchynským kútom, sprchou + WC, TV, trezorom, klimatizáciou. B2A (max. 2 osoby) spálňa s manželskou posteľou, denná miestnosť pokoj s kuchynským kútom. Bez balkóna /terasy. B4B: (max. 4 osoby) spálňa s manželskou posteľou, denná miestnosť pokoj s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, balkón alebo terasa so záhradnym nábytkom. Niektoré apartmány s umývačkou riadu. C5 (bez balkóna): (max. 5 osôb) dve spálne vždy s dvomi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom. C7: (Family) (max. 7 osob) (na prízemí alebo na prvom poschodí) spálňa s dvojlôžkom, spálňa s tromi lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, balkón alebo terasa so záhradnym nábytkom.

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazdu

Usporiadateľ: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČO 25574680.
Lokalita podľa usporiadateľa: Toskánsko, Cecina

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 419 449
dnes zatvorené

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Nezáväzná objednávka

BORGO GUGLIELMO
  Taliansko, Toskánsko, Cecina

Cena od
341 EUR/os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 419 449

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
682,00 €

Poistenie

balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dospelý
2
38,50 €
balíček poistenia Uniqa (cestovné, športové, storno, COVID) - dieťa do 18 rokov
0
29,68 €
samostatné poistenie storna Uniqa - osoba
0
11,00 €